Prekių sąrašas pagal gamintoją WooBamboo

Visi plastikiniai dantų šepetėliai, kuriuos naudojote šiame gyvenime, vis dar egzistuoja! Tiesą sakant, vis dar egzistuoja visų rūšių plastikiniai dantų šepetėliai, kurie buvo sukurti nuo plastiko išradimo 1907 metais! Jų skaičius matuojamas milijardais ir didėja kiekvieną dieną.

Štai kodėl EkoGrožis.lt komandos nariai naudoja tik ekologiškus dantų šepetėlius. Tokius, kaip WooBamboo - jie akeliauja iš gamtos ir tampa gamta, juos išmetus.

WooBamboo šepetėlio kotelis pagamintas iš tvariai auginamų bambukų ir aplinkoje suyrančių medžiagų. Šereliai gali būti perdirbami, o pakuotė gaminama iš perdirbtų žaliavų ar augalinės kilmės plastiko. Tai yra stomatologų rekomenduojami dantų šepetėliai. Juos gaminant nebuvo naudojamos toksiškos medžiagos bei BPA.


Pasirinkite WooBamboo dantų šepetėlį, kuris kiekvieną rytą ir vakarą valantis dantis, veiks kaip priminimas, kad ekologišką pasaulį galite padėti kurti jau dabar.


Kai patogų naudoti WooBamboo dantų šepetėlį reikia pasikeisti - dantų šepetėlio šerelius galite išimti ir išmesti perdirbimui, o bambukinį kotelį išmesti į komposto krūvą, nes jie yra biologiškai skaidūs ir lengvai suyrantys.


Patarimas: WooBamboo bambuko kotelius galite naudoti daržininkystėje kaip skiriamąjį ženklą, rodantį, kokioje vietoje pasodinote kokius augalus.


Kiekvienas WooBamboo dantų šepetėlis kas kartą Jums primins, kad jau priėmėte ekologišką sprendimą. Tokių ekologiškų sprendimų taps lengva priimti vis dažniau! Ir visuomet atminkite, kad pasaulis keičiasi ne tik dideliais šuoliais, tačiau ir mažais novatoriškais žingsneliais teisinga linkme.


Daugiau

Šio gamintojo prekių kataloge nėra.

Informacija

Naujos prekės

Žymos: