Prekių sąrašas pagal gamintoją Bioturm

Bioturm priemonės yra kosmetinės pagalbinės priemonės sausai, labai sausai, jautriai, alergiškai ir ypatingai suskeldėjusiai odai (esant neurodermatitui, aknei, psoriazei ir pan.).

BIOTURM kompanija buvo įkurta 2002 metais, kurią sukūrė Martin Evers, sukaupęs daugiau nei 20 metų patirtį natūralių maisto produktų srityje, ją puikiai pritaikė natūralios kosmetikos srityje. To pasekoje buvo pilnai ištobulinta gamtinių ingredientų sudėtis BIOTURM produktuose. Vienas iš itin vertinamų - tai biologinės aktyvios išrūgos, kurios natūraliai fermentuojasi, kontroliuojant šį procesą specialiomis sąlygomis. Lakto aktyvusis kompleksas yra gyvi biologiniai komponentai, taip pat natūraliai randami žmogaus odoje. Dėl to jie puikiai regeneruoja odą, ją natūraliai skatindami atsinaujinti.


Bioturm priemonės yra kosmetinės pagalbinės priemonės sausai, labai sausai, jautriai, alergiškai ir ypatingai suskeldėjusiai odai (esant neurodermatitui, aknei, psoriazei ir pan.).


Šių priemonių efektyvumas yra įrodytas moksliškai!


Dėl papildomų aukštos kokybės aliejų (iš kontroliuojamų biologinių ūkių) sausa, labai sausa ar problematiška oda natūraliu būdu skatinama regeneruotis giliai iš vidaus. Intensyvių tyrimų, kurie harmoningai siejasi su tradicinėmis žiniomis apie natūralias gydomasias galias ir modernių šiuolaikinių tyrimų dėka BIOTURM produktai yra vertinami visame pasaulyje!


BIOTURM produktai yra be dirbtinių dažiklių, naftos produktų ir sintetinių ingredientų, sertifikuoti BDIH, griežčiausiu ir turinčiu didžiausią prestižą pasaulyje, sertifikatu.


BIOTURM griežtai pasisako prieš bandymus su gyvūnais!


Kai kurie Bioturm produktai yra be kvapo, todėl labai tinka alergiškiems žmonėms. Daugumoje produktų yra vanilės ekstraktas ir bergamočių aliejus, kurie taip pat yra gerai toleruojami.


BIOTURM produktai gali būti naudojami daugelyje odos priežiūros sričių - priklausomai nuo produkto -  normaliai arba šiek tiek sausai odai iki labai sausai ar net linkusiai į neurodermatitą, žvynelinę. Priemonės gali būti naudojamos kaip profilaktinės priemonės, pvz. kūdikiams ir vaikams, paaugliams ar brandžiai odai. Ilgą laiką naudojant, nepasireiškia šalutiniai poveikiai ir nepageidaujamos reakcijos.


 

Daugiau
Rodoma 1 - 22 iš 22 dalykų

Informacija

Naujos prekės

Žymos: