Prekių sąrašas pagal gamintoją L'Essence Des Notes

„Aukštos kokybės žaliava ir drąsi kūrybinė laisvė“.

L'Essence des Notes – tai išskirtinis pasaulis, atspindintis paprastumą, kvapiųjų medžiagų ir paties kūrėjo grynumą ir autentiškumą.

Huong Nguyen-Mangin ilgą laiką dirbo kvepalų ir kosmetikos pasaulyje.


Daug bendraujant su įžymiais dizaineriais ir kvepalų kūrėjais, gimė idėja sukurti savo kvepalų kolekciją.2007m. Huong, bendradarbiaudama su Prancūzijos kompanija MANE, Grasse, istorinėje prancūzų parfumerijos gimtinėje, sukūrė kvepalų kolekciją L'Essence des Notes „Naturalité “.


Kartu su, ilgametę patirtį turinčiais, parfumeriais, Huong sukūrė originalius citrusinių vaisių, augalų, medžių ir prieskonių kvapus šiuolaikine dvasia. Kurdama L‘Essence des Notes kvapus, kūrėja remiasi uoslės prisiminimais iš savo vaikystės, Laose.


Rožių, jazminų ir jostrų aromatas saulėlydyje ant Mekongo kranto, vaisių ir prieskonių kvapų įvairovė gimtajame mieste - visa tai yra įkvėpimo šaltinis.2010m. naudojantis Prancūzijos aukštosios parfumerijos žiniomis, derinant modernumą su elegancija,Huong Nguyen-Mangin sukūrė vyrams ir moterims premium kolekciją „Invitation aux voyages“. Šioje L‘Essence des Notes kvapų linijoje Huong pabrėžia emocijas, autentiškumą ir kokybę, o ne tendencijas.


Huong Nguyen-Mangin šūkis: Aukštos kokybės žaliava ir drąsi kūrybinė laisvė“.


L'Essence des Notes – tai išskirtinis pasaulis, atspindintis paprastumą, kvapiųjų medžiagų ir paties kūrėjo grynumą ir autentiškumą.

Daugiau
Rodoma 1 - 15 iš 15 dalykų

Informacija

Naujos prekės

Žymos: