Prekių sąrašas pagal gamintoją VITALKIND

„Premium“ natūralūs kosmetikos gaminiai vaikams, sukurti ir pagaminti Vokietijoje. Mes siekiame rūpintis sveiku mūsų vaikų vystymusi suteikiant jiems geriausius kasdienės priežiūros produktus.

Vaikų oda reikalauja ypatingos maitinamosios priežiūros, todėl suaugusiųjų bei kūdikių produktai neatitinka vaikų odos poreikių.
Vitalkind priežiūros sistema specialiai sukurta 3-12 metų vaikams.

„Premium“ natūralūs kosmetikos gaminiai vaikams, sukurti ir pagaminti Vokietijoje. Mes siekiame rūpintis sveiku mūsų vaikų vystymusi suteikiant jiems geriausius kasdienės priežiūros produktus. Nes kodėl turėtų tik suaugusieji naudoti aukščiausios kokybės priemones? Kodėl mes noriai skiriame šiek tiek daugiau pinigų puikiems produktams suaugusiųjų kosmetikai ir taupome vaikų sąskaita? Jauna oda vis dar vystosi, ji yra jautresnė taršai ir aplinkos poveikiui. Ypač vaikų higienoje turėtume sutelkti dėmesį į
kosmetikos gaminius, turinčius sudėtyje daug apsaugomųjų ir
maitinamųjų natūralių ingredientų.


Vitalkind produktai yra aukštos kokybės, saugūs, gausios sudėties iš švarių ingredientų ir lengvai naudojami. Mergaitėms ir berniukams sukurtos serijos atkreipia kiekvienos lyties dėmesį savo spalvingu pakuotės dizainu ir maloniu kvapu.


Vaikų oda reikalauja ypatingos maitinamosios priežiūros, todėl
suaugusiųjų bei kūdikių produktai neatitinka vaikų odos poreikių.
Vitalkind priežiūros sistema specialiai sukurta 3-12 metų vaikams.


Kodėl VITALKIND?
Nuolat didėjantis aplinkos užterštumas ir gamtinių išteklių naudojimas kelia pavojų mūsų pasauliui ir įtakoja vis daugiau žmonių sveikatos problemų. Dauguma kosmetikos priemonių gaminamos iš žaliavinės naftos, mes gi skatiname naudoti mažiau gamtos išteklių, kurie sukelia didelį neigiamą poveikį gamtai. Mažų vaikų oda reikalauja ypatingos priežiūros, viršijančios klasikinį suaugusiųjų priežiūros supratimą. Unikalus vaikų odos pH lygis ir greitas ląstelių atsinaujinimas reikalauja švelnios ir praturtintos valomosios formulės su atitinkama pH lygio koncentracija. Kaip galime sukurti vaikams tinkamą, odą apsaugančią, kosmetikos formulę ir išsaugoti gamtos aplinką ateities kartoms tuo pačiu metu?


Turėdami savo produktų liniją, vaikai daug mieliau įtraukia prausimosi rutiną į savo dienotvarkę. Padėti vaikams suformuoti teisingus odos priežiūros
įpročius - yra mūsų, suaugusiųjų, pareiga. Tai labai svarbu, nes nuo mažens sukurti priežiūros ritualai padės išvengti odos problemų ateityje. Su VITALKIND gaminiais ši užduotis tampa lengvesnė tėvams ir įdomesnė vaikams.


Draugiška vaikams
Kūrimo etape mes rinkomės kokybiškus natūralius ingredientus, vaikams patinkančius kvapus ir patogias pakuotes. Mūsų buteliukai su dozatoriais suprojektuoti taip, kad vaikai galėtų juos lengvai naudoti.


Sveika
Mums rūpi sveikas mūsų vaikų vystymasis. Visos mūsų formulės buvo  sukurtos taip, kad užtikrintų maksimalią jautrios odos priežiūrą ir apsaugą. Daugumos produktų pH yra 5,5, todėl natūrali rūgštinė odos mantija nepažeidžiama.


Saugu
Pagal naujausius standartus sukurti ir pagaminti Vokietijoje, visi vitalkind produktai buvo apdovanoti prestižiniu „Dermatest“ sertifikatu su įvertinimu „very good“. Siekiant kuo didesnio pasitikėjimo ir užtikrinimo, kad mes vertiname ne tik natūralumą ir funkcionalumą, bet ir kokybę bei saugumą,
mes tai darome dėl mūsų vaikų, kurie yra mūsų ateitis. Tai yra ne rinkodarinis šūkis, bet mūsų tikroji filosofija.


Natūralu
Premium natūrali kosmetika reiškia ne tik tai, kad deriname natūralius ingredientus su funkcionalumu, bet ir suteikiame visiems vitalkind produktams ypač didelę aukštos kokybės ingredientų dalį. Pagrindiniai sudėčių ingredientai: organinis alijošius (Aloe-Vera), organinis sviestmedžio ekstraktas, organinis saulėgrąžų aliejus, natūralus betainas, natūralus
migdolų aliejus, abrikosų kauliukų aliejus, hialurono rūgštis, vitaminas E ir tuo pačiu metu nenaudojamos pavojingos medžiagos, tokios kaip parabenai, silikonai, mineraliniai aliejai, alkoholis, ftalatai ir kt.

Daugiau
Rodoma 1 - 8 iš 8 dalykų

Informacija

Naujos prekės

Žymos: