Prekių sąrašas pagal gamintoją Coslys

Įkvėpta gamtos, beveik prieš 30 metų, 1985-aisiais, Žanina Gabor įkūrė mažą šeimos verslą, kurį pavadino Comptoir des LYS, ir pradėjo gaminti natūralius higienos, kūno priežiūros ir namų valymo produktus.

Įkvėpta gamtos, beveik prieš 30 metų, 1985-aisiais, Žanina Gabor įkūrė mažą šeimos verslą, kurį pavadino Comptoir des LYS, ir pradėjo gaminti natūralius higienos, kūno priežiūros ir namų valymo produktus. Kompanija įsikūrusi mažame Somloire kaimelyje, kuriame gyvena vos 800 gyventojų, Šiaurės Vakarų Prancūzijoje, ir iki pat šios dienos yra valdoma Gabor šeimos, kurios nariai taip pat ir dirba joje. Tiek kompanijos varde COMPTOIR DES LYS, tiek prekės ženklo pavadinimuose COSLYS ir ETAMINE DU LYS (E.D.L) yra žodis LYS, kuris prancūziškai reiškia leliją.
Karališko grožio gėlės intarpas į prekės ženklą ir kompanijos pavadinimą turi reikšmę. Pirmiausia, jis iš karto atspindi, jog prancūzų kompanija savo gamyboje naudoja išskirtinai augalinės kilmės medžiagas, maksimaliai išvengdama cheminių priemaišų. Tuo tarpu kosmetikoje lelija jau seniai garsėja kaip vertingas odą regeneruojantis augalas, padedantis odai sužydėti ir džiaugtis lelijų grožiu ir gaiva. Ne be reikalo Coslys gamina ir lelijoms dedikuotą kosmetikos liniją, pasižyminčią efektyviu odos atgaivinimu ir sustiprinimu.
Be to, lelija, kaip gėlė, pasižymėjo ir istorijoje – buvo laikas, kuomet ši gėlė buvo Prancūzijos karališkųjų rūmų simbolis. Galiausiai, lelijų vardu besivadinanti upė Lys teka palei Gabor šeimos verslą.
Gabor'ų šeima entuziastingai pasakoja apie natūralios kosmetikos naudojimą: „Mes tikime, kad mineralinių aliejų pagrindu pagaminta kosmetika mechaniškai ir chemiškai dirgina odą, kas ilgainiui gali sukelti rimtus apykaitos sutrikimus. Ir tik natūrali gamtos stiprybė gerbia mūsų kūno harmoniją. Taigi gaminame kosmetiką Jūsų sveikam grožiui".
Coslys veido ir kūno priežiūros piemonėse naudoja augalines paviršinio aktyvumo medžiagas, augalinius ekstraktus ir eterinius aliejus iš ekologiškai užaugintų augalų. Coslys pasitelkia paprastą, neagresyvią metodiką, tokia kaip maišymas, emulsinimas, kaitinimas, vėsinimas, išgaunant vertingas žaliavas ir jas apdorojant. Priemonės yra išbandomos alternatyviais metodais ir jokiu būdu ne su gyvūnais (Coslys yra One Voice Association, Prancūzijos asocijacijos, kovojančios prieš smurtą su gyvūnais, narė).
„Nepaisant konkurencingos įtampos, mes nesivaikome madų, kaip tai daro tradiciniai kosmetikos kūrėjai, besididžiuodami savo natūraliais produktais, į kuriuos įdėjo mikroskopinį kiekį natūralių ekstraktų," pasakoja Gabor, „tuo tarpu mūsų kosmetika iš tikrųjų yra pagaminta išimtinai iš augalų ir mineralų".

Coslys pasižymi švelnių ingredientų pasirinkimu ir savo formulėse naudoja didelį kiekį ekologiškų gėlių žiedlapių. Coslys prekės ženklo priemonėse garantuotai nėra naftos perdirbimo produktų, SLS, ALS, PEG, genetiškai modifikuotų sudedamųjų dalių, parabenų, fenoksietanolių, sintetinių kvapų ir dažiklių. ECOCERT sertifikatas ir CosmeBio logotipas užtikrina, jog mažiausiai 95% priemonės sudėtyje esančių ingredientų yra natūralios kilmės ir mažiausiai 10% yra iš sertifikuotų ekologinių ūkių. Be to, visos Coslys pakuotės yra visiškai perdirbamos.

Coslys - tai Prancūziška ekologiška kosmetika bei asmens prižiūros gaminiai. Šio produkto pagrindiniai ingredinetai yra augalinės kilmės iš natūralių ūkių. Coslys produktuose nėra naudojama gyvulinės kilmės produkų, taip pat ši kosmetika nėra bandyta su gyvūnais.

Daugiau
puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 52 dalykų

Informacija

Naujos prekės

Žymos: