Prekių sąrašas pagal gamintoją John Masters Organics

„Mes turime tik vieną kūną ir tik vieną planetą - rūpinkimės jais atsakingai!" - kviečia John Masters, John Masters Organics kosmetinio prekinio ženklo kūrėjas.

„Mes turime tik vieną kūną ir tik vieną planetą - rūpinkimės jais atsakingai!" - kviečia John Masters, John Masters Organics kosmetinio prekinio ženklo kūrėjas.

Prieš 25 metus pradėjęs dirbti plaukų stilistu, jis nenorėjo tenkintis rinkoje vyraujančia tendencija naudoti chemines ir alergijas sukeliančias plaukų priežiūros priemones. John Masters kartais pusiau rimtai vadinamas „pogrindžio alchemiku" - būtent jo nenoras plaukti pasroviui paskatino stilistą savo namų virtuvėje pradėti eksperimentus su natūraliais ingredientais. Eteriniai aliejai, kvapiosios žolelės, vertingi augaliniai aliejai - visa tai John Masters įkūnijo daugiau nei 30 kosmetinių odos ir plaukų priežiūros produktų, kurie užkariavo visą pasaulį, spėję tapti kultiniais Amerikoje, Europoje ir Azijoje.
„Supernatūralus grožis" (angl. Super Natural Beauty) - John Masters Organics filosofiją atspindintis šūkis. Jam įgyvendinti reikalingas esminis faktorius - ekologiškų ingredientų naudojimas kosmetikos gamyboje. „Aš bendradarbiauju tik su tais augintojais, kurie turi ilgalaikę ir patikimą pagarbos gamtai istoriją. Mane įkvepia kelių kartų darnus darbas tame pačiame žemės lopinėlyje, sudėtingos natūralios žemdirbystės technikos naudojimas tausojant dirvą ir augalus. Tik šitaip išaugintus augalus, išsaugojusius rankų šilumą ir saulės bei žemės energiją, naudoju savo kosmetikos gamybai. Visos žaliavos yra sertifikuotos (EcoCert, USDA Organic)".
John Masters kosmetika atitinka šiuos griežtus kriterijus:
1. Visi produktai savo sudėtyje turi turėti 70-100% ekologiškų ingredientų.
2. Draudžiama naudoti sodium lauryl (lauret) sulfatus, parabenus, DEA, TEA, MEA ir jų analogus.
3. Draudžiama naudoti genetiškai modifikuotas žaliavas.
4. Neatliekami jokie bandymai su gyvūnais.
5. Nenaudojami dirbtiniai dažikliai, kvapikliai.
6. Visi augaliniai ekstraktai privalo būti iš sertifikuotų ekologinių ūkių (tik nesant galimybei leidžiama rinkti žaliavas natūralioje gamtoje).
7. Visi eteriniai aliejai privalo būti distiliuoti garais - draudžiama naudoti propilenglikolio pagalba išgautus eterinius aliejus.
8. Visi augaliniai aliejai turi būti šalto spaudimo.
9. Visi ingredientai privalo turėti patvirtintą ir įrodytą teigiamą arba gydomąjį poveikį odai, arba plaukams.
11. Visi ingredientai turėtų biologiškai suirti (tarp jų ir produktų pakuotės).
Daugiau
Rodoma 1 - 21 iš 21 dalykų

Informacija

Naujos prekės

Žymos: