Prekių sąrašas pagal gamintoją BAMBO Nature

Bambo Nature – tai daug daugiau nei ekologiškas prekinis ženklas. Kompanija užtikrina saugų ir naturalų produkto naudojimą ir perdirbimą. 

Bambo Nature – tai daug daugiau nei ekologiškas prekinis ženklas. Kompanija užtikrina saugų ir naturalų produkto naudojimą ir perdirbimą. Sauskelnės pagamintos be chemikalų ir kitų žalingų medžiagų, todėl kasdien žavi didelę galybę atsakingų prieš gamtą tėvų visame pasaulyje.


Sauskelnės nesukelia alergijų ar iššutimų – jos švelnina odą ir leidžia jai nevaržomai kvėpuoti. Jų sudėtyje – trys skirtingi sluoksniai, pagaminti ypač inovatyviai, kad suteiktų galimybę mažyliui judėti laisviau, patogiau ir minkščiau. Be to, sauskelnės pasižymi ypač geru sugėrimu, todėl mažylis gali išmiegoti ir visą naktį su nepakeistomis sauskelnėmis. Visiškam patogumui, sauskelnėse rasite ir šlapimo indikacijos juostą, kuri leis suprasti, ar jau metas pamainai.


Dar viena naujovė – pati sauskelnių pakuotė pagaminta iš “švariojo plastiko”, todėl tinka tolesniam perdirbimui. Regis, jog šios sauskelnės – ypač draugiškos gamtai, tad jas renkasi tėvai, kuriems rūpi planetos Žemės likimas. Nelikite abejingi – rinkitės sauskelnes, pagamintas be chemijos, greitai suyrančias ir nesukeliančias alergijų. Taip užtikrinsite maksimalų komfortą tiek savo mažyliui, tiek visai žmonijai.


Daugiau
Rodoma 1 - 24 iš 24 dalykų

Informacija

Naujos prekės

Žymos: