Aliejai ir sviestai 

Aliejai ir sviestai 

Subkategorijos

 • Augaliniai aliejai

  Augaliniai aliejai ir sviestai pasižymi turtinga sudėtimi bei geriausiomis kosmetinėmis savybėmis odai, plaukams ir nagams – maitina, stangrina, švelnina ir gydo odą, puoselėja ir stiprina plaukus bei nagus. Augalinius aliejus ir sviestus galima naudoti vienus arba maišyti su kitais, galima praturtinti eteriniais aliejais ar kitais odai tinkančiais priedais.   

 • Aliejų mišiniai

  Subalansuoti, veiksmingi aliejų mišiniai jūsų odai ir jos grožiui

 • Emu aliejus

  Šį nuostabų produktą atrado bei nuo seno naudojo Australijos aborigenai! Būtent Australijos senbuviai ir atkreipė dėmesį į ypatingas šio produkto savybes.

  Jau senovės kultūros naudojo Emu aliejų (Stručio taukus) kaip efektyvią kosmetikos priemonę gydant nudegimus, kontaktinių dermatitų, egzemos, psoriazės simptomus. Sakoma, kad Kleopatra naudojo Emu aliejų tam, kad išsaugotų odos jaunystę, skaistumą ir grožį!

  Lietuvoje Emu aliejaus (stručio taukų) naudą žino nedaugelis.

 • Eteriniai aliejai

   Eteriniai aliejai – tai labai sudėtingos struktūros medžiagos, sudarytos iš kelių šimtų atskirų junginių, kurių harmoninga visuma lemia jų specifinį aromatą bei plačias gydomąsias bei kosmetines savybes. Priklausomai nuo rūšies, eteriniai aliejai pasižymi antibakterinėmis ir antivirusinėmis savybėmis, ramina ir padeda atsipalaiduoti, stimuliuoja ir suteikia energijos, mažina nuovargį. Taip pat eteriniai aliejai plačiai naudojami odos, plaukų ir nagų puoselėjimui, parfumerijoje, farmakologijoje ir kitur. Eteriniai aliejai išgaunami iš įvairių augalų dalių (žiedų, lapų, vaisių, pumpurų, spyglių) distiliuojant vandens garais arba išspaudimo būdu.

 • Eterinių aliejų mišiniai

  Subalansuoti, veiksmingi eterinių aliejų mišiniai gerai nuotaikai, sveikatai bei energijai

 • Sviestai

  Natūralūs sviestai odos grožiui

 • Difuzoriai

  Eteriniams aliejams bei jų mišiniams garinti

 • Fitoliai

  Paprastai tariant, fitolis gaminamas užpilant augalo lapus, žiedlapius ar stiebus aliejumi ir po kurio laiko juos nusunkiant. Taip gaunamas vertingomis augalų medžiagomis praturtintas aliejus. Dėl tokio gamybos būdo fitoliai dar vadinami užpiltiniais aliejais, taip pat maceratais, ištraukomis.

 • Hidrolatai

  Hidrolatas - tai gėlių vanduo išgaunamas garais arba vandeniu distiliuojant augalus, jų žiedus ar lapus. Hidrolatai švelniai puoselėja odą, suteikdami jai augalo naudingųjų savybių, atgaivina ir tonizuoja odą, lėtina odos senėjimo procesus. Ramina odos uždegimus, veikia silpnai antibakteriškai, akivaizdžiai pagražina odą ir pagerina jos būklę. Hidrolatus rekomenduojama naudoti vietoje veido toniko, veido drėkiklio ir odos gaiviklio. Hidrolatai taip pat yra vertingi kosmetinių produktų, gaminamų namuose, ingredientai.

 • Sveikatai

  Sveikata - brangiausias turtas

 • Aromatiniai aliejai
puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 397 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 397 dalykų