Prekių sąrašas pagal gamintoją Citrosept Organic

Rastas... komposto duobėje!
Šio atradimo kaltininkai yra du -  mokslininkas ir vaisius. Tačiau šis vaisius buvo ne legendinis obuolys, o greipfrutas, kuris ne krito daktarui Džeikobui Heričui ant galvos, o ramiai sau gulėjo komposto duobėje. Netgi pernelyg ramiai.
Rastas... komposto duobėje!

Šio atradimo kaltininkai yra du -  mokslininkas ir vaisius. Tačiau šis vaisius buvo ne legendinis obuolys, o greipfrutas, kuris ne krito daktarui Džeikobui Heričui ant galvos, o ramiai sau gulėjo komposto duobėje. Netgi pernelyg ramiai. Daktaras Heričas pastebėjo, kad greipfruto žievė nepūna ištisas savaites, o jo kauliukų ilgus metus neveikia jokios bakterijos ir grybeliai. Džeikobas Heričas buvo natūralios medicinos specialistas, tad 70-ųjų pabaigoje ėmėsi šio įdomaus fenomeno tyrimo. Rezultatas – greipfrutų sėklų ekstraktas. Praėjus beveik ketvirčiui amžiaus šio ekstrakto unikalumą pripažino plati mokslininkų bendruomenė, o apie jo veiksmingumą sužinojo visas pasaulis.

Dr.Heričo išrastas unikalus greipfruto sėklų ekstraktas buvo testuojamas daugiau negu 80 žinomiausių pasaulio laboratorijų (Lui Pastero institute Paryžiuje, Floridos ir Kalifornijos universitetuose, JAV Žemės Ūkio departamente ir kt.), kurios patvirtino jo aukštą efektyvumą. Be to, moksliškai įrodyta, jog ekstraktas yra saugus natūraliai organizmo mikroflorai, darniam organų funkcionavimui ir nesukelia pripratimo.
Nuo 2011 metų greipfrutų sėklų ekstraktas Citrosept tapo „žaliuoju“ – pasikeitė ir pakuotės spalva, ir ekstrakto esmė: jis gaminamas iš ekologiniuose ūkiuose išaugintų greipfrutų. Tai dar kartą patvirtina, kad Citrosept Organic ekstrakte nėra nė lašo chemijos, ir jį gali nesibaimindami vartoti ir maži vaikai, ir besilaukiančios moterys.
Daugiau
Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų

Informacija

Naujos prekės

Žymos: