Prekių sąrašas pagal gamintoją Sonnentor

Johanes Gutman nusprendė įkurti įmonę Sonnentor (išvertus – saulės vartai), nes matė, kaip sunku jo tėvams derama kaina parduoti ekologiškai išaugintas aguonų sėklas, su meile pagamintas kvapiąsias žolių arbatas ir kitas gamtos dovanas. Gavęs išsilavinimą ir neilgai dirbęs įvairiose srityse, 1988 m. Johanes grįžo pas tėvus ir ėmėsi darbo. Netrukus prie jo prisijungė ir daugelis kaimynų, kurie taip pat plėtojo ekologinį ūkininkavimą, ir tuomet rinkai pirmą kartą buvo pateikta 20 rūšių arbatų ir prieskonių.

Johanes Gutman nusprendė įkurti įmonę Sonnentor (išvertus – saulės vartai), nes matė, kaip sunku jo tėvams derama kaina parduoti ekologiškai išaugintas aguonų sėklas, su meile pagamintas kvapiąsias žolių arbatas ir kitas gamtos dovanas. Gavęs išsilavinimą ir neilgai dirbęs įvairiose srityse, 1988 m. Johanes grįžo pas tėvus ir ėmėsi darbo. Netrukus prie jo prisijungė ir daugelis kaimynų, kurie taip pat plėtojo ekologinį ūkininkavimą, ir tuomet rinkai pirmą kartą buvo pateikta 20 rūšių arbatų ir prieskonių. Šiuos produktus gyventojai pradėjo pirkti ir vertinti jų kokybę. Prie įmonės veiklos prisijungė vis daugiau valstiečių iš Austrijos ir kitų šalių. Šiandien Sonnentor jungia daugiau kaip 100 biologinių ūkių, kurie atitinka visus Demeter standartus. Išleidžiamos produkcijos asortimentas taip pat išsiplėtė, ir dabar pirkėjams siūloma daugiau kaip 500 rūšių arbatų, prieskonių, kavos, eterinių aliejų ir kt.,,Įrengimai sukelia per daug triukšmo“, – juokaudamas kalba Johanes. Todėl viskas daroma tik rankomis toje fermoje, kurioje auginami augalai (taip pat ir pakavimas bei etikečių klijavimas). ,,Mūsų sėkmės arkliukas – tai protingai organizuotas biologinis ūkis. Mes visuomet ir viską žinome kas vyksta su kiekviena gėle, arbatos lapeliu ar prieskoniu, kurių yra mūsų produktų sudėtyje. Sonnentor augalai išauginti natūralioje dirvoje, atsižvelgiant į mėnulio fazes ir gamtos pokyčius. Augalus kruopščiai prižiūri patyrę žemės ūkio darbuotojai, juos pakuoja toje fermoje, kur jie buvo išauginti. Tai garantija, kad augalai idealiai atitinka Sonnentor kokybės standartus.Kadangi beveik viskas daroma tik rankomis, ant mūsų stalo patiekiami prieskoniai ir arbatos, kurios išsaugojo visas naudingąsias savybes ir puikų skonį, taip pat atitinka visus griežtus ekologinio ūkininkavimo standartus. Mūsų produkcijos kokybę kontroliuoja Austria Bio Garantie departamentas. Sonnentor sertifikato numeris– AT-N01-BIO 0004H(V). Mums labai svarbu sąžiningi, kupini pasitikėjimo santykiai tarp darbuotojų, kurie dirba čia, Valdfirtel, taip pat ir tarp fermerių, apdorojančių apie 220 hektarų žemės Indijoje, Kinijoje, Afrikoje ir kitose šalyse, kuriose auginama natūrali kava, žalioji ir juodoji arbata bei prieskoniai“.Aukštos kokybės raktas – ilgalaikis dalykinis bendradarbiavimas, kurio pagrindas yra sąžininga prekyba ir deramas užmokestis fermeriui už jo darbą. Pajuskite skirtumą! Sonnentor vardas pastaraisiais metai tapo šviežumo, aukštos kokybės ir kruopštaus rankų darbo sinonimu.
Sonnentor garantuoja visaverčius, praturtintus maistinėmis savybėmis, produktus, išaugintus sertifikuotuose biologiniuose ūkiuose. Mes įsitikinę, kad jūs juos deramai įvertinsite!

Daugiau
Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų

Informacija

Naujos prekės

Žymos: