Prekių sąrašas pagal gamintoją Driu Beauty

Driu Beauty - tai labai aukštos kokybės, prabangūs, išskirtiniai kosmetikos produktai, pritaikyti Lietuvos klimatui ir skirti  savimi besirūpinantiems, protingiems, stilingiems ir nepriklausomiems žmonėms.

Driu Beauty - tai protinga lietuviška kosmetika, kurioje dera natūralūs ingredientai ir sintetinės kilmės medžiagos, reikalingos kasdienei teisingai veido odos priežiūrai.
Tai labai aukštos kokybės prabangūs išskirtiniai kosmetikos produktai, pritaikyti Lietuvos klimatui, skirti  savimi besirūpinantiems, protingiems, stilingiems ir nepriklausomiems žmonėms.
Kosmetikoje naudojami tik moksliniais tyrimais pagrįsti naudingi odai ingredientai. Nenaudojami alergines reakcijas sukeliantys ir odą suerzinantys ingredientai, tarp jų ir dažikliai bei alergines reakcijas galintys iššaukti kvapai.
Sudėtyje esantys ingredientai skirti idealiai odos būklei palaikyti, saugoti ją nuo aplinkos poveikio bei pristabdyti senėjimo procesus ir raukšlių susidarymą.


Driu Beauty kosmetiką rekomenduojame pradėti naudoti prasidėjus odos senėjimo procesams ar kai pastebimi pirmieji senėjimo požymiai. Vidutiniškai odos senėjimo procesai prasideda 23-25 m., tai nuo šio mažiaus tikrai galima naudoti aktyvias Driu Beauty priemones.

Daugiau
Rodoma 1 - 16 iš 16 dalykų

Informacija

Naujos prekės

Žymos: