Įdegį skatinantis aliejus Bema Solartea, 150ml

Įdegį skatinantis aliejus Bema Solartea, 150ml

8010047114778

Nauja prekė

€ 22,00

Apie prekę

Aktyvuoja, pagreitina, sustiprina ir prailgina įdegį. Praturtintas Anato medžio sėklų ekstraktais, Morkų ir Karanja aliejumi. Skatinantis ir fiksuojantis įdegį drėkinamasis purškiamas aliejus.

Naudojant šį aliejų įdegsite labai greitai ir tolygiai. Brazilinių kopaibų (Copaiba)balzamas ir Acai uogų aliejaus dėka oda bus optimaliai sudrėkinta. Andiroba aliejaus ir mėlynių aliejaus dėka sustiprinsite ir prailginsite įdegį. 

Naudojimas: prieš deginimąsi nedideliu kiekiu aliejaus patepkite viso kūno odą. Rekomenduojama pasitepti pakartotinai kas 1–2 val.

ICEA sertifikuotas natūralus produktas

Gamintojas: Bema Cosmetici (Italija)
Kilmės šalis: Italija

SolarTea garantuoja:


Didelės koncentracijos ir aukštos kokybės augalines kilmės aktyvios medžiagos / Natūrali kilmė  / Sudėtyje nėra PEG ir PPG / Sudėtyje nėra SLES / SLS / Sudėtyje nėra naftos ar mineralinio aliejaus produktų, kurie pasižymi odą sendinančiomis savybėmis / Nėra formaldehido ir etilo alkoholio / Nėra gyvulinės kilmės medžiagų / nenaudojama GMO ir jų šalutiniai produktai / Nenaudojami parabenai ar sintetiniai dažikliai ir konservantai / priemonės be silikono / Patikrinta dermatologų / Ppatikrinta dėl chromo, nikelio,  kobalto, kadmio, gyvsidabrio / Be glitimo, nanodalelių / Priemonės tinkamos net jautriai ir alergiškai odai / Pagaminta neišnaudojant vaikų / Spausdinimas su vandens pagrindo rašalu / Ekologiška kartoninė pakuotė

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Įdegį skatinantis aliejus Bema Solartea,  150ml

Įdegį skatinantis aliejus Bema Solartea, 150ml

Aktyvuoja, pagreitina, sustiprina ir prailgina įdegį. 

24 other products in the same category: