Sezamų aliejus EKO, BIOCOS

Sezamų aliejus EKO, BIOCOS

Nauja prekė

€ 3,50

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 5 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 5 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už € 0,05.


Apie prekę

Sesamum indictum

Ekologiškas

Kilmės šalis: Uganda

Sezamas - vienas iš seniausių augalų, specialiai auginamų dėl jų sėklų, minimas Indijos Vedose, kaip gydomasis aliejus.  

Sezamo aliejus nuo seno naudojamas grožio ir sveikatos srityse dėl antibakterinių, antivirusinių, anti-uždegiminių, skausmą malšinančių savybių. In vitro moksliniais tyrimais nustatyta, kad nerafinuotas sezamų aliejus slopino piktybinės melanomos augimą. Tyrimo nr. PROSTAGLANDIN LEUKATRINES and ESSENTIAL FATTY ACIDS 46: 145-150, 1992 Kitas in vitro tyrimas nustatė, kad sezamų aliejus stabdo gaubtinės žarnos vėžio lastelių dauginimąsi, tyrimo Nr. ANTI CANCER RESEARCH 11: 209-216, 1992

Sezamo sėklų aliejus yra potensialus antioksidantas, nes turi daug vitamino E, B komplekso vitaminų ir mineralų - kalcio, magnio ir fosforo.

Sezamų sėklų aliejus naudojamas priemonėse, apsaugančiose nuo saulės spindulių, kadangi jame natūraliai yra apie 2-3 SPF.

Sezamų aliejus naudojamas kaip bazinis aliejus aromaterapiniams masažams, šalinantis iš organizmo toksinus.

Naudojimas: Sezamų aliejus naudojamas grynas arba mišiniuose su itin vertingais odai aliejais (avokadų, tamanų (puiklapio), nakvišų ir t.t.), siekiant subalansuoti optimalų vitaminų ir naudingų medžiagų mišinį odai.

Talpa: pasirinktinai 30 arba 50 ml. su pompa dozatoriumi arba be.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Sezamų aliejus EKO, BIOCOS

Sezamų aliejus EKO, BIOCOS

30 other products in the same category: