Balinimo kompleksas 5kg, Sonett

Balinimo kompleksas 5kg, Sonett

4007547104105

Nauja prekė

In Stock

€ 32,14

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 32 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 32 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už € 0,32.


Apie prekę

Skalbiant skalbimo mašina: baltų skalbinių balinimui (efektyvus nuo 50°C, maks. balinimo efektas gaunamas esant 95°C) ir dėmių šalinimui (iš neblunkančių spalvotų linino, medvilnės ir mišraus pluošto audinių). Efektyviai pašalina raudono vyno, vaisių ar daržovių sulčių, arbatos, kavos, kraujo ir žolės dėmes. Apsaugo baltus skalbinius nuo pilkėjimo ar geltimo. Gali būti naudojamas papilkėjusių ar pageltusių skalbinių išbalinimui.

Dozavimas (4.5 kg sausų skalbinių): 60 ml balinimo komplekso į skalbimo miltelių skyrių pagrindiniam skalbimo ciklui. Žemesnėje nei 50°C temperatūroje balinimo kompleksas gali būti naudojamas: įsisenėjusių dėmių šalinimui (baltiems lininiams audiniams). „Sonett“ balinimo komplekso milteliai pilami tiesiai ant sudrėkintos dėmės. Palikite ilgesniam laikui, tada kruopščiai išplaukite. Mirkymui (30 ml balinimo komplekso 3 litrams šilto vandens). Tolygiai pamerkite skalbinius nakčiai. Po to kruopščiai išplaukite.

Indaplovėse: kavos, arbatos ir pan. apnašų šalinimui nuo indų.
1 arbatinį šaukštelį „Sonett“ baliklio (maždaug 15 ml) įpilkite kartu su indaplovių detergentu (į tą patį skyrelį).

Saugumo informacija: R22 Kenksminga prarijus. R41 Gali smarkiai pažeisti akis. S2 saugoti nuo vaikų. S26 Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. S39 Naudoti akių/veido apsaugos priemones. S46 Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę. Sudėtyje yra natrio perkarbonato.

Sudėtis

Cheminė sudėtis: >=30% natrio perkarbonatas; 15-30% soda.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Balinimo kompleksas 5kg, Sonett

Balinimo kompleksas 5kg, Sonett

Efektyviai pašalina raudono vyno, vaisių ar daržovių sulčių, arbatos, kavos, kraujo ir žolės dėmes. Apsaugo baltus skalbinius nuo pilkėjimo ar geltimo.

4 other products in the same category: