Dantų siūlas iš šilko ir bičių vaško, Yaweco

Dantų siūlas iš šilko ir bičių vaško, Yaweco

4280001065024

Nauja prekė

€ 5,95

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 5 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 5 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už € 0,05.


Apie prekę

Svarbiausia YAWECO tarpdančių siūlo sudedamoji dalis yra tikras šilkas! O kas dažniausiai asocijuojasi su šilku? ... Švelnumas, prabanga? Taip, iš tiesų, šis siūlas švelnesnis nei įprasti dantų siūlai, kurie dažnai gaminami iš nailono (nailonas yra lygesnis ir sunkesnis nei šilkas). Šilkas, tai natūrali itin švelni medžiaga, kurios paviršiuje yra daugiau atvirų porų nei kitose. Taip pat jis valo kruopščiau nei kiti produktai, kas yra matoma ir juntama. YAWECO dantų šilkas yra padengtas bičių vašku, taip palengvinant jo naudojimą. Vaško dalelės gali prilipti prie dantų ir likti burnoje, todėl yra gera žinoti jog šis vaškas yra natūralus. Dantų siūlo pakuotė ir dozatorius yra stabilūs, higieniški ir puikiai tinka keliaujant!

Naudojimas: išsikišusį dantų siūlo dalis ir peiliukas atidengiami pasukus dangtelį, tuomet ištraukite norimo ilgio siūlo gabaliuką ir nupjaukite jį peiliuku. Apvyniokite abiejų rankų (rodomuosius) pirštus siūlo galiukais ir naudokite siūlo vidurį valant tarpdančius, po kiekvieno danties apvyniokite pirštą siūlu šiek tiek daugiau, kad pasikeistų valymui naudojama vieta, ir valykite toliau.

Sudedamosios dalys: šilkas, bičių vaškas.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Dantų siūlas iš šilko ir bičių vaško, Yaweco

Dantų siūlas iš šilko ir bičių vaško, Yaweco

Dantų siūlas iš natūralaus šilko padengto bičių vašku, puikus pasirinkimas Jūsų burnos higienai!

30 other products in the same category: