Darbo dienomis nuo 08:00 - 18:00 : +370 615 48958

Krepšelis  

Prekių nėra

€ 0,00 Pristatymas
€ 0,00 Viso

Pirkti

Akcijos

Šiuo metu nėra pasiūlymų

Gamintojai

Naujienlaiškiai

Apie mus

EkoGrozis.lt – tai išskirtinai tik ekologiškų ir natūralių veido, kūno, plaukų, higienos priežiūros priemonių elektroninė parduotuvė, kurioje pateikiamas gausus prekių asortimentas ne tik moterims, bet ir vyrams bei vaikams. Mūsų kredo - aukšta kokybė už prieinamą kainą! 

Prieš atidarydami šią e-parduotuvę, keletą metų nuoširdžiai domėjomės ekologiška ir natūralia kosmetika, jos privalumais ir savybėmis, patys ją bandėme, analizavome ir sukauptos patirties pagrindu įkūrėme šią e-parduotuvę. Visi mūsų produktai yra kruopščiai atrinkti, pagaminti tik iš ekologiškų, natūralių, sveikatai nekenksmingų kosmetinių priedų. Įsitikinkite tuo patys, pasitikrindami priemonių sudėtį!

Mūsų e-parduotuvėje rasite aukščiausios kokybės, sertifikuotos ekologiškos ir natūralios kosmetikos: Logona, Lavera, Sante, Faith in Nature, Oro di Spello, Argandia, Coslys, dr.Organic, Jason, John Master Organics, Dabur,  ir kitų gamintojų, Natracare higienos priemonių moterims iš sertifikuotos ekologiškos medvilnės.

Taip pat turime platų pasirinkimą ekologiškų kosmetinių aliejų ir sviestų, hidrolatų (gėlių vandens), eterinių aliejų, molių, priemonių kosmetikos gamybai. Asortimentą nuolatos papildome naujais produktais.

Čia rasite natūralios ir ekologiškos dekoratyvinės kosmetikos gamintojus: Benecos, Avril, Lavera, Sante, Logona ir kitus gamintojus.

Siekdami ne tik aprūpinti Jus natūralų grožį puoselėjančiomis ir sveikatą tausojančiomis priemonėmis, bet ir informuoti apie natūralios kosmetikos naudą, svetainėje pateikiame naudingus straipsnius bei nuorodas, kuriuos nuolat papildome nauja informacija.

Mūsų privalumai:

  • Aukščiausios kokybės, tik ekologiškos ir natūralios prekės
  • Patikimi, pasaulyje pripažinti prekių gamintojai
  • Puikios kainos, daug nuolaidų
  • Saugus, patogus ir greitas atsiskaitymas už prekes (mokėjimai.lt sistema)
  • Prekių pristatymas, kai užsakymas virš 35 Eur - nemokamas.
  • Išsamios prekių sudėtys, aprašymai, atsiliepimai apie prekes. 
     

Mes dirbame tam, kad Jūs būtumėte ne tik gražesni, bet ir sveikesni!
 

Su meile Jums,
EkoGrozis.lt komanda