Kas mes?

Esame dvi mamos, draugės, o dabar jau ir kolegės – Indrė ir Ieva. 

Kaip viskas prasidėjo?

Sykį, tarp visų darbinių ir vaikų auginimo reikalų, susėdome prie kavos puodelių draugiško plepesio.  Ir prasidėjo... Ėmėme ir kažkaip įsisukome į eko temą. Pradėjome dalintis, kokius kuri vartojame kremus, skalbiklius, kuo maitiname savo šeimyną. Ir, pasirodo, jau nuo to laiko, kai laukėmės savo pirmagimių, abi vis labiau einame tuo pačiu eko keliu! Ar dabar mes esame visiškai eko? Oi, toli gražu! Mes kelionėje. Dar tik eksperimentuojame, deriname, atrandame, skanaujame, matuojamės, kaip čia tas eko gyvenimo būdas mums tinka. Žodžiu, be didelių revoliucijų.

Ką čia rasi?

Rasi daug kokybiškų, specialistų kurtų, patikrintų bei ekspertų ar mūsų klientų rekomenduotų produktų.  Mūsų el. parduotuvėje apsigyvena tai, kas yra natūralu, kas yra eko, ir, mūsų manymu, daro Tave gražesnį – tiek išoriškai, tiek iš vidaus. O dar ir puoselėja Tavo aplinką.

Kam tas eko?                        

Norime paneigti mitą, kad egzistuoja kažkoks eko burbulas ir žmonės nori gyventi eko tik dėl mados. Būti eko yra ne tik SOCIALIAI ATSAKINGA, bet ir APSIMOKA. Apsimoka, nes tai investicija ne į greitą, bet į ilgalaikį rezultatą. Nesiekiame būti ABSOLIUČIAI eko, bet bent truputį LABIAU eko. Būti bent truputį labiau eko NĖRA BRANGIAU, nei vartoti įprastus, ne eko produktus. Bet tai yra kur kas SVEIKIAU.  Raginame ir tave sąmoningai rinktis, ką vartoti, ir gyventi taip, kaip norisi, o ne kaip papuola. Pabandom?

Koks tikslas?

Jei tavo namuose atsiras bent vienas eko produktas, Tu jau viena koja būsi tame pačiame kelyje, kuriuo einame mes ir daug, patikėk, tikrai daug sąmoningų ir išmintingų žmonių. Nes, pameni, gyventi eko APSIMOKA.

Tikras pasaulis yra gražus. Tikras Tu irgi esi gražus.

Užuot tave keitusios, norime, kad tiesiog tuo patikėtumei.