Dantų pasta „Sea Fresh“, JĀSÖN, 170 g

Dantų pasta „Sea Fresh“, JĀSÖN, 170 g

078522015109

Nauja prekė

€ 7,70

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 7 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 7 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už € 0,07.


Apie prekę

Žaliai melsvi dumbliai (Aphanizomenon Flos-Aquae), turtingi kalcio, baltymų ir antioksidantų, stiprina Jūsų dantis ir dantenas. Šaltmėtės ir petražolių ekstraktai užtikrina gaivų ir švarų burnos kvapą. Bambuko milteliai, kalcio karbonatas ir silicis balina dantis ir pašalina susikaupusias apnašas, nekenkdami emaliui.

Visiškai natūralioje dantų pastoje dera mėlynai žali dumbliai Aphazinomenon Flos-Aquae, gausūs kalcio, baltymų ir antioksidantų, natūraliai stiprinančių Jūsų dantis ir dantenas. Šaltmėčių ir petražolių ekstraktai palaiko švarą ir gaivą burnoje. Ypatingas natūraliai dantų kaulą balinančių medžiagų ir dėmes bei apnašas šalinančių augalų derinys: bambukų milteliai, kalcio karbonatas ir silicis. Ši formulė neleidžia formuotis akmenims ir švelniai balina bei šviesina Jūsų dantis, nebraižydama emalio.

Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, dantų pastą ir burnos skalavimo skystį „Sea Fresh“ naudokite 2 kartus per dieną.

Gamintojas: The Hain Celestial Group, Inc., Melville, NY 11747, JAV. Distributorius: Kinetic Ent. Ltd, London NW6 4BT, Didžioji Britanija.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Dantų pasta „Sea Fresh“, JĀSÖN, 170 g

Dantų pasta „Sea Fresh“, JĀSÖN, 170 g

Ši formulė neleidžia formuotis akmenims ir švelniai balina bei šviesina Jūsų dantis, nebraižydama emalio.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

26 other products in the same category: