Dantų šepetėlis Humble Brush Kids, baltas

Dantų šepetėlis Humble Brush Kids, baltas

Nauja prekė

In Stock

€ 3,95

Apie prekę

Pokyčiai ne visada sukelia revoliuciją.
Tačiau daug mažų pokyčių gali nuversti kalnus.

Mes tikime kokybiškais produktais, tvirtomis medžiagomis. Visi Humble produktai, kitaip nei tradiciniai plastikiniai dantų šepetėliai, yra gaminami iš 100% suyrančių bambukų. Taip pat, produkto pakuotė yra pagaminta iš perdirbtų medžiagų.

Pagaminta rankomis iki tobulumo

Humble dantų šepetėlis nesukels pasaulyje revoliucijos. Bet kiekvienas mažas žingsnelis atves mus prie tikslo. Sveikatos priežiūra yra pagrindinė žmogaus teisė, kuri turėtų būti prieinama visiems. Dantų priežiūra dažniausiai yra nepelnytai nuvertinama. Graži šypsena gerina socialinius ryšius, kurie savo ruožtu veda mus prie geresnių galimybių. Mūsų sveikata yrs viena didelė sistema. Jei viena dalis sutrinka- kita sutrinka taip pat .
Verslui, kurio tikslas yra tik pelnas rūpės tik jis pats. Humble, kaip ir Ekogrožis.lt kompanija, tiki, kad pasaulyje visiems turi užtekti ir mes galime dalintis. Jei mums pasisekė gimti sveikesnėje pasaulio dalyje, tuomet tebūnie tai mūsų pareiga rūpintis, kuriems ne taip pasisekė. Tavo pasirikimas produktų, gali tikėti ar ne, bet atneša pokyčius. Kaip smėlio grūdelis, didelis žmonių skaičius iš tikrųjų gali subalansuoti pragyvenimo lygį.
Vis augančiame pasaulyje, kuriame mes vis susiduriame su ribotais ištekliais – paklauskime savęs ar aš galiu įtakoti gamybą ir vartojimą? Atsakymas yra – žinoma, kad taip! Tu ištikrųjų turi tą galią darydamas tinkamus sprendimus.

Pradėk nuo teisingų pasirinkimų. Savo kasdieniame gyvenime, ten kur mes gaminame ir kaip mes vartojame produktus.
Tu turi galios priimant teisingus sprendimus. 
Mes padarėme savo dalį, pasirenkant kokybiškas ir draugiškas aplinkai medžiagas ir viziją, dabar tai yra tavo šansas padaryti savo dalį - pasirenkant tinkamus produktus.

Pradėk nuo savęs – rinkis Humble dantų šepetėlį.
Už tavo kiekvieną nupirktą dantų šepetėlį – Humble įmonė atitinkamai paaukos dar vieną skurstančiai šeimai.

Kotelis pagamintas iš valgomųjų didbambukių, kuriais neminta pandos. Ar žinojai, kad bambukas yra greičiausiai augantis pasaulyje augalas? Jis yra natūraliai antibakterinis, jo auginime nereikalingi jokie pesticidai ir trąšos. Medinis kotelis yra natūraliai neslystančio paviršiaus, stilingas bei žaismingas. Malonios tekstūros. Šių šepetėlių pagalba, rytinis dantų valymosi ritualas vaikams tampa žaisminga pramoga. Šereliai – iš nailono (nylone-6). Mūsų siaubui, apie 2 milijonai dantų šepetėlių kasmet nugula mūsų žemę. Ačiū Tau – šis šepetėlis tikrai netaps vienu iš jų. Kitaip nei tradiciniai plastikiniai dantų šepetėliai, šis Kuklusis Šepetėlis yra pagamintas 100% suyrančių, tvirtų specialiai auginamų bambukų. Be to, lygiavertis kiekis yra paaukojamas žmonėms, kuriems to tikrai reikia visame pasaulyje. Natūraliai antibakterinis. Dėžutė pagaminta iš 100% perdirbtų medžiagų. Pakuotės viduje esantis maišelis yra augalinės kilmės ir kompostuojamas.
Tu gali pakeisti rytojų!

Užsakomą spalvą prašome nurodyti užsakymo skiltyje " Pastabos". Dėkojame.

Gamintojas: atsakingai užauginta ir pagaminta Kinijoje. Distributorius: Dentme Nordic AB, Švedija. www.humblebrush.com

 

Atsiliepimai

Thursday 9 June 2016 15.55
Labai rekomenduojami dantų šepetėliai

Perkame šiuos dantų šepetėlius jau ne pirmą kartą ir naudojame visa šeima. Tikrai rekomenduojam. Šereliai minkštučiai, nebraižo dantenų, bet tikrai gerai išvalo. Jau seniai pamiršome visus Maximinius dantų šepetukus ir džiaugiamės, kad atradom šiuos spalvingus ir labai kokybiškus dantų šepetėlius.

Parašykite savo atsiliepimą!

Parašyti atsiliepimą

Dantų šepetėlis Humble Brush Kids, baltas

Dantų šepetėlis Humble Brush Kids, baltas

Baltas, geltonas, rausvas

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

15 other products in the same category: