Skystas tulžies muilas, ekologiškas 300ml, Sonett

Skystas tulžies muilas, ekologiškas 300ml, Sonett

4007547203044

Nauja prekė

In Stock

€ 6,49

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 6 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 6 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už € 0,06.


Apie prekę

Skystas tulžies muilas - ypatingai efektyvi priemonė šalinti dėmes atsiradusias nuo vaisių, kraujo, rašalo, tušinukų, žolės, purvo. Tinka visiems baltiems ir spalvotiems audiniams pagamintiems iš natūralių pluoštų ar maišytų su sintetiniais audiniais. Prieš plaunant prašome patikrinti spalvotų audinių spalvos patvarumą paslėptoje drabužio vietoje.

Naudojimas: kaip vietinis dėmių valiklis: užpilkite nepraskiesto skysto tulžies muilo ant sauso audinio, tada palikite 10-15 minučių, kruopščiai išplaukite arba įdėkite skalbti į skalbimo mašiną. Esant reikalui pakartokite procedūrą. Skalbimo efektyvumo padidinimui: Skalbiant prie 30°-60°pridėkite 20-30 ml (5 kg skalbinių) į pagrindinį skalbimo mašinos skyrių. Saugumo informacija: Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo ant odos ir į akis. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.

Sudėtis

Sudėtis: 5%-15% alyvuogių al. muilas, 5%-15% rapsų al. muilas, 5%-15% jaučių tulžis, cukraus surfaktantai (5% arba daugiau, bet mažiau kaip 15% nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos), kokosų al. alkoholio sulfatas, apelsinų žievelių al., karčiavaisių citrinmedžių eterinis al. (sudėtyje yra limoneno ir linaliolio), balzaminiai ingredientai (iš laukinių augalų).

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Skystas tulžies muilas, ekologiškas 300ml, Sonett

Skystas tulžies muilas, ekologiškas 300ml, Sonett

Ypatingai efektyvi priemonė šalinti dėmes atsiradusias nuo vaisių, kraujo, rašalo, tušinukų, žolės, purvo. 

3 other products in the same category: