Dėmių išėmiklis 100ml, Sonett

Dėmių išėmiklis 100ml, Sonett

4007547200043

Nauja prekė

In Stock

€ 5,67

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 5 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 5 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už € 0,05.


Apie prekę

Dėmių išėmiklis. Su ekologišku putoklinio muiliaus ekstraktu. Tinka delikatiems vilnos ir šilko audiniams. Efektyviai valo sunkiai pašalinamas dėmes kaip vaisių, kakavos, vyno, tušinukų, purvo ir kt. dėmes. 100% suyra gamtoje.

Naudojimas: ant dėmės iš arti užpurkškite priemonės  ir palikite 10-čiai min. veikti. Kruopščiai išskalaukite ir skalbkite su kitais skalbiniais. Prieš naudodami spalvotiems audiniams, įsitikinkite spalvų atsparumu neatviroje drabužio vietoje. Saugumo informacija: Degus. Saugoti nuo vaikų. Neįkvėpti aerozolio. Prarijus nedelsiant kreiptis pas gydytoją ir parodyti šio produkto etiketę.

Sudėtis

Sudėtis: cukraus surfaktantai, augalinis alkoholis, augalinis glicerinas*, putoklinių muilių* žievės ekstraktas, citratai, natūralūs levandų* ir šalavijų* eteriniai aliejai (sudėtyje yra linalool*, limonene*), balzaminiai priedai*, dinamizuotas vanduo
*- iš ekologinių ūkių ar laukinių augimviečių.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Dėmių išėmiklis 100ml, Sonett

Dėmių išėmiklis 100ml, Sonett

Efektyviai valo sunkiai pašalinamas dėmes kaip vaisių, kakavos, vyno, tušinukų, purvo ir kt. dėmes. 

4 other products in the same category: