Atstatomoji druska indaplovėms nuo nuosėdų, Sodasan, 2 kg

Atstatomoji druska indaplovėms nuo nuosėdų, Sodasan, 2 kg

401988600090

Nauja prekė

In Stock

€ 5,50

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 5 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 5 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už € 0,05.


Apie prekę

Ši druska indaplovėms saugo indus ir indaplovę nuo nuosėdų susidarymo. Vanduo indams plauti turi būti labai minkštas, taigi kiekvienoje indaplovėje yra vandenį minkštinantis įrenginys, pakeičiantis jonus. Šis įrenginys sugeria kalcio ir magnio jonus, kurie kietina vandenį, ir vietoje jų išskiria natrio jonus. Jeigu šio įrenginio jonų sugėrimo lygis sumažėja, jis turi būti atstatytas, ką jam padeda padaryti  Sodasan atstatomoji druska nuo nuosėdų. Be enzimų, be GMO, sertifikuota ECOCERT, tinka veganams.

Dozavimas: pripildykite šia druska savo indaplovės specialų skyrelį, skirtą druskai. Gera indaplovė tiesiogiai priklauso nuo tinkamai veikiančio įrenginio, pakeičiančio jonus. Detalią informaciją rasite savo indaplovės naudojimosi instrukcijoje. Įsitikinkite, kad jūsų indaplovėje nuolat yra pakankamas kiekis druskos.

Niekuomet nenaudokite stalo druskos, nes šioje gali būti jodo, lipnumą reguliuojančių medžiagų ir kitų darinių, kurie gali pažeisti įrenginį, pakeičiantį jonus.

Sudedamosios dalys: 100% išgarintos druskos.

Saugumo instrukcijos: laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis nedelsiant skalaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę ar etiketę.

Gamintojas: SODASAN Wasch- und Reinigunsmittel GmbH, Rudolf Diesel Str. 19, D-26670 Uplengen-Jübberde, Vokietija. Info@sodasan.com, tel. nr.: 0800-7632726.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Atstatomoji druska indaplovėms nuo nuosėdų, Sodasan, 2 kg

Atstatomoji druska indaplovėms nuo nuosėdų, Sodasan, 2 kg

Sodasan atstatomoji druska indaplovėms tai visiškai išgryninta druska, kuri apsaugos indus ir indaplovę nuo kalkių nuosėdų. Be enzimų, GMO, bekvapė. Sertifikuota ECOCERT ir "Ecogarantie".

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

1 other product in the same category: