Šildanti durpių pagalvėlė bronchams "beinio®med Natur-Moor", N1

Šildanti durpių pagalvėlė bronchams "beinio®med Natur-Moor", N1

Nauja prekė

€ 30,26

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 30 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 30 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už € 0,30.


Apie prekę

Patentuota medicininės paskirties priemonė.

Durpės per tūkstančius metų sukauptą saulės enerdiją ir šilumą, pašildžius pagalvėlę, atiduoda kūnui. Durpės išgaunamos iš atsinaujinančių durpynų Vokietijoje. Durpių masė yra netoksiška, biologiškai suyranti medžiaga, padengta ekologišku plastiku, be ftalatų, nenaudojami jokie klijai todėl gali būti saugiai išmetama kartu su kitomis buitinėmis atliekomis.

Pakuotė: pagalvėlė (1 vnt.) ir10 vnt. aromaterapijai skirtų servetėlių.

Medicinos priemonė.

  •        Šildanti durpių pagalvėlė bronchams "beinio®med Natur-Moor" -yra patentuotas medicininės paskirties produktas.
  •        Natūralios giluminio poveikio šilumos dėka raminama skaudama vieta.
  •        Pagalvėlė yra daugkartinio naudojimo, ją tereikia sušildyti mikrobangų krosnelėje ar orkaitėje . Pagalvėlė šilumą skleidžia keletą valandų.
  •        Šildanti pagalvėlė su kišenėle gali būti naudojama ne tik šiluminei terapijai, bet ir kombinuojant su bronchų aromaterapijai skirtomis servetėlėmis. Mėgaukitės raminančiu eterinių aliejų aromatu – eukalipto, mėtos, rozmarino, arbatmedžio, ispaniškojo šalavijo ir citrinos.
  •        Ši terapija ypač tinka kosuliui mažinti, lėtinio bronchito požymiams lengvinti.
  •        Paslankaus dirželio iš švelnios tekstilės dėka pagalvėlę galima saugiai pritvirtinti, servetėlės paprasčiausiai įkišamos į pritvirtintą kišenėlę. Servetėles bronchams "beinio®med" galima įsigyti papildomoje pakuotėje.

RINKINYS:

  •        1 vnt. šildanti durpių pagalvėlė bronchams "beinio®med Natur-Moor".
  •        10 vnt. aromaterapijai skirtų servetėlių "beinio®med", skirtų naudojimui drauge su "beinio®med Natur-Moor" šildančia durpių pagalvėle bronchams.

Gamintojas: Beinio®med, Vokietija. 

Šilumos terapija-puiki pagalba nuo peršalimo

Indikacijos: puikiai tinka esant kosuliui, lėtiniam bronchitui bei ūmaus bronchito pradžiai (nerekomenduojama naudoti esant aukštai temperatūrai).

Funkcijos: pašildyta iki 40-43 ˚C temperatūros pagalvėlė yra padedama ant krūtinės 30 minučių. Sužadinama kraujotaka, skatinama medžiagų apykaita, šiluma atpalaiduoja gleives ir atlaisvina kvėpavimo takus.

Aromaterapija – kartu su pagalvėle naudojami eteriniai aliejai

Šilumos poveikis intensyvinamas eterinių aliejų pagalba. Bronchų servetėlės sumirkytos vertingais aliejais - eukalipto, mėtos, rozmarino, arbatmedžio, ispaniškojo šalavijo ir citrinos. Šių aliejų savybės atsiskleidžia drauge su šilumos poveikiu, skatina kraujotaką, pasižymi antiseptiniu poveikiu ir atpalaiduoja bronchus.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Šildanti durpių pagalvėlė bronchams "beinio®med Natur-Moor", N1

Šildanti durpių pagalvėlė bronchams "beinio®med Natur-Moor", N1

Ši terapija ypač tinka kosuliui mažinti, lėtinio bronchito požymiams lengvinti.

3 other products in the same category: