Labdano skaidrusis absoliutas (10%), BIOCOS

Labdano skaidrusis absoliutas (10%), BIOCOS

EB004

Nauja prekė

€ 3,30

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 3 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 3 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už € 0,03.


Apie prekę

Botaninis pavadinimas: Cistus ladaniferus

Kilmės šalis: Ispanija

Labdano absoliutas ekologiškame saulėgrąžų aliejuje. Labdanas taip pat žinomas kaip gauruotasis švitrūnas (angl. Sharon Rose) ir minimas Biblijoje. Eterinis aliejus paprastai vadinamas cistų. Jo aromatas labai skiriasi nuo labdano ir turi mažiau gintaro aromato.

Pirmasis žingsnis išgaunant labdano absoliutą yra sakų surinkimas nuo švitrūno augalo. Iš labdano sakų galima pagaminti didelę produktų įvairovę. Parfumerijoje kaip bazinė nata yra naudojamas būtent labdano absoliutas. Jam išgauti reikia dviejų ar daugiau proceso žingsnių. Labdano absoliutai gali labai stipriai skirtis priklausomai nuo to, kaip jie ekstrahuojami ir kokie tirpikliai yra naudojami išgryninimo proceso metu. Šis labdano absoliutas – išgaunamas iš gražaus švitrūno krūmo augančio Viduržemio jūros regione.

Pabandykite sumaišyti labdaną su Jūsų mėgstamais eteriniais aliejais, absoliutais ar CO2 ekstraktais, norint išgauti švelnų, šiltą gintaro aromatą. Labdano absoliutas taip pat yra puikus aromato fiksatorius.

Talpa: 3  ml. (su pipete).

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Labdano skaidrusis absoliutas (10%), BIOCOS

Labdano skaidrusis absoliutas (10%), BIOCOS

30 other products in the same category: