Eterinis aliejus "Kvapieji mairūnai" (Marjoram), Odrop, 5ml

Eterinis aliejus "Kvapieji mairūnai" (Marjoram), Odrop, 5ml

Nauja prekė

€ 10,00

€ 12,50

-20%

Sumažinta kaina!

Už šią prekę papildomų taškų neskiriama, nes ji jau su nuolaida.


Apie prekę

Ekologiškas

Lotyniškas pavadinimas: Origanum majorana.

Aromatas: šiltas, žolinis, skvarbus.

Gavybos būdas: distiliuojamas garais.

Iš kurios augalo dalies išgautas: iš žydinčių žolelių.

Kilmės šalis: Egiptas.

Talpa: 5ml.

Laikymo sąlygos:  laikyti vėsioje, tamsioje vietoje, kad

išlaikytumėte optimalų šviežumą.

Įspėjimai: Nenaudoti nėštumo metu ir esant žemam

kraujo spaudimui. Tik išoriniam naudojimui.

Sertifikatai:

Soil Association Health & Beauty Organic Certificate; Gas Liquid Chromatography (GLC) certificate; Certificate of Analysis (CoA) certificate;

Svarbu: įspėjimus visada perskaitykite puslapio viršuje prie informacijos ir ant buteliukų. Naudoti nedideliais kiekiais ir ne piktnaudžiauti, nes sukelia mieguistumą, taip pat ne naudoti ilgą laiką. 

Proporcijos: vaikams iki 6 metų, senjorams, nėščioms moterims (nuo 3 mėn.) ir jautrią odą turintiems – Į 20 ml. 3-6 lašai eterinio aliejaus. Suaugusiems – į 20 ml. 12-18 lašų eterinio aliejaus. 

Uostymas: garų inhaliacijos su šiuo eteriniu aliejumi palengvina kvėpavimą ir išvalo krūtinę. Tinka bronchitui ir peršalimui. Lengvina atsikosėjimą. 

Vonia: 5 lašus mairūnų eterinio aliejaus (+levanda) sumaišykite su jūros druska arba skieskite su pienu ir paskleiskite vandenyje. Jautresniems užtektų ir 3 lašų praskiestų augaliniu aliejumi. Tokios vonios apsaugo nuo ligų komplikacijų, padeda peršalus, malšina raumenų skausmus ir labai tinka prieš miegą, jeigu vargina nemiga.

Tepimas ant odos: 1 lašą eterinio aliejaus praskieskite su augaliniu aliejumi ir patepkite krūtinę, bei gerklę, jei vargina kosulys. Jis yra šildantis, veikia raminančiai ir nuima skausmą. Sumažina raumenų ir sąnarių diskomfortą. Taip pat labai tinka patepti sumušimus. 

Garinimas: garinamas mairūnų eterinis aliejus teigiamai veikia emocine ir dvasinę žmogaus būseną. Ramina emocijas. Tinka priverstinai vienišiems, sielvartaujantiems žmonėms. Taip pat šaltuoju metų laiku.

Masažas: naudojamas aukštam kraujospūdžiui ir širdies ligoms gydyti. Taip pat tinka po sporto treniruočių ar sunkaus fizinio darbo, malšinti skaudančius raumenis. 

Kompresai: į karštą vandenį įlašinkite 3 mairūnų eterinio aliejaus lašus ir panardinkite sulankstytą medvilninį audinį ir dėkite ant pilvo. Tokie kompresai padeda numalšinti menstruacijų skausmus.

 

Charakteristikos
Nuolaida Nuolaida ODROP

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Eterinis aliejus "Kvapieji mairūnai" (Marjoram), Odrop, 5ml

Eterinis aliejus "Kvapieji mairūnai" (Marjoram), Odrop, 5ml

30 other products in the same category: