Eterinis aliejus "Pajūrinė pušis" (Pine), Odrop, 5ml

Eterinis aliejus "Pajūrinė pušis" (Pine), Odrop, 5ml

Nauja prekė

€ 6,32

€ 7,90

-20%

Sumažinta kaina!

Už šią prekę papildomų taškų neskiriama, nes ji jau su nuolaida.


Apie prekę

Ekologiškas

Lotyniškas pavadinimas: Pinus pinaster.

Aromatas: šiltas, šviežias, medienos.

Gavybos būdas: distiliuojamas garais.

Iš kurios augalo dalies išgautas: iš sakų/dervos.

Kilmės šalis: Portugalija.

Talpa: 5ml.

Laikymo sąlygos:  laikyti vėsioje, tamsioje vietoje,

kad išlaikytumėte optimalų šviežumą.

Įspėjimai:  būtina skiesti, dirgina odą.

Naudojimo rekomendacijos: Tik išoriniam naudojimui,

maišykite 10 lašų eterinio aliejaus su 20 lašų bazinio aliejaus.

Sertifikatai:

Soil Association Health & Beauty Organic Certificate; Gas Liquid Chromatography (GLC) certificate; Certificate of Analysis (CoA) certificate;

Svarbu: įspėjimus visada perskaitykite puslapio viršuje prie informacijos ir ant buteliukų. Būtina skiesti, nes dirgina odą.

Proporcijos: vaikams iki 6 metų, senjorams, nėščioms moterims – Į 20 ml. 3-6 lašai eterinio aliejaus. Suaugusiems – į 20 ml. 12-18 lašų eterinio aliejaus. 

Masažas: masažams, patartina maišyti su kitais eteriniais aliejais. 

Tepimas ant odos: stipriai skiestu galima tepti ir sumažinti reumato ar artrito sukeliamus skausmus, taip pat patemptų raumenų skausmą. 

Garinimas: keli lašai pušų eterinio aliejaus ir namai prisipildys nuostabaus pušyno kvapo, kuris gaivina mintis, dezodoruoja, stimuliuoja ir palengvina nerimą.

Buitis: išplaukite namus ir nuvalykite paviršius su vandeniu ir keliais lašais pušų eterinio aliejaus, dezinfekuos namus. 

Uostymas: garų inhaliacijos su šiuo eteriniu aliejumi naudingos kvėpavimo takų infekcijoms, bronchitui, visų tipų kosuliui ir atsikosėjimui palengvinti. Taip pat padeda gydyti peršalimą, sinusitą ir gerklės uždegimą. Naudoti kelis kartus per dieną. (+eukaliptas, +arbatmedis)

Pirtis: pušų eterinis aliejus arba mišinyje su kitais, gali būti naudojamas pirtyje. Jokiu būdu negalima jo lašinti ant karštų akmenų. Rekomenduojama papilstyti induose su druska, įlašinti kelis lašus į šiltą vandenį ir pastatyti ant akmenų, kad garuotų arba kelis lašus užlašinus ant vantos, paveduoti pirtyje, kad ore pasklistų kvapas.

Vonia: vonioms šį eterinį aliejų reikėtų naudoti atsargiai ir mažą kiekį būtinai stipriai skiesti. 1 – 2 lašai į jūros druską arba pieną ir paskleisti vandenyje. Vonios su pušų aliejumi gaivina ir palengvina raumenų skausmus. Turintiems jautresnę odą – ne naudoti. 

 

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Eterinis aliejus "Pajūrinė pušis" (Pine), Odrop, 5ml

Eterinis aliejus "Pajūrinė pušis" (Pine), Odrop, 5ml

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

30 other products in the same category: