Eterinis aliejus "Tikroji citrinžolė" (Lemongrass), Odrop, 5ml

Eterinis aliejus "Tikroji citrinžolė" (Lemongrass), Odrop, 5ml

Nauja prekė

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

€ 6,32

€ 7,90

-20%

Sumažinta kaina!

Už šią prekę papildomų taškų neskiriama, nes ji jau su nuolaida.


Apie prekę

Ekologiškas

Lotyniškas pavadinimas: Cymbopogon citratus / flexuosus.

Aromatas: intensyvus, saldus, citrusinis kvapas.

Gavybos būdas: distiliuojamas garais.

Iš kokios augalo dalies išgautas: iš lapų.

Kilmės šalis: Šri Lanka.

Talpa: 5ml.

Laikymo sąlygos:  laikyti vėsioje, tamsioje vietoje, kad

išlaikytumėte optimalų šviežumą.

Įspėjimai: būtina skiesti, dirgina odą. Tik išoriniam naudojimui.

Sertifikatai:

Soil Association Health & Beauty Organic Certificate; Gas Liquid Chromatography (GLC) certificate; Certificate of Analysis (CoA) certificate;

Svarbu:  įspėjimus visada perskaitykite puslapio viršuje prie informacijos ir ant buteliukų. Būtina stipriai skiesti.

Proporcijos: vaikams iki 6 metų, senjorams, nėščioms moterims – Į 20 ml. 3-6 lašai eterinio aliejaus. Suaugusiems – į 20 ml. 12-18 lašų eterinio aliejaus. 

Tepimas ant odos: skaudant galvai, tepti smilkinius ir masažuoti kaktą. Atskiestu eteriniu aliejumi galima tepti pažastis, mažina prakaitavimą. Tik to nedarykite iš karto po depiliacijos, perštės. Tikrųjų citrinžolių eterinis aliejus tinka celiulito mažinimui ir jo prevencijai. Tinkamai atskiestu, tepti pažeistas vietas. 

Vonia: daugiausia 2 – 3 lašus į jūros druską arba pieną ir paskleisti vandenyje. Vonios su tikrųjų citrinžolių eteriniu aliejumi labai gaivios, turi antiseptinį ir dezodoruojamąjį poveikį, veikia raminančiai. Galima daryti ir kojų voneles, atgaivina pavargusias pėdas ir stabdo per gausų prakaitavimą. Jautresnę odą turintiems – ne naudoti.

Garinimas: 5 lašus eterinio aliejaus įlašinkite į kvapiąją lempą ir paskleiskite namuose. Aliejus stiprina ir stimuliuoja visą organizmą, didina koncentraciją ir dėmesį. Naikina bakterijas ir atbaido vabzdžius. Aromatas atpalaiduoja, ramina esant nerimui ir kelia nuotaiką.

Buitis: 1 – 2 lašus įlašinkite į vandenį skirtą plauti grindims ir valyti paviršius. Dezinfekuos, atgaivins namų orą, paskleis švaros kvapą. Taip pat, jeigu labai gausiai prakaituoja pėdos, įlašinkite po 1 lašą į kiekvieną batą, dezinfekuos ir panaikins nemalonų batų kvapą. 

Pirtis: gali būti naudojamas pirtyje. Jokiu būdu negalima jo lašinti ant karštų akmenų. Rekomenduojama papilstyti induose su druska, įlašinti kelis lašus į šiltą vandenį ir pastatyti ant akmenų, kad garuotų arba kelis lašus užlašinus ant vantos, paveduoti pirtyje, kad ore pasklistų kvapas. 

 

Charakteristikos
Nuolaida Nuolaida ODROP

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Eterinis aliejus "Tikroji citrinžolė" (Lemongrass), Odrop, 5ml

Eterinis aliejus "Tikroji citrinžolė" (Lemongrass), Odrop, 5ml

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

30 other products in the same category: