Eterinis aliejus "Citrina" (Lemon), Odrop, 5ml

Eterinis aliejus "Citrina" (Lemon), Odrop, 5ml

Nauja prekė

€ 4,72

€ 5,90

-20%

Sumažinta kaina!

Už šią prekę papildomų taškų neskiriama, nes ji jau su nuolaida.


Apie prekę

Ekologiškas

Lotyniškas pavadinimas: Citrus Limon.

Aromatas: gaivus, aštrus, vaisinis.

Gavybos būdas: šaltas spaudimas.

Iš kurios augalo dalies išgautas: vaisiaus žievės.

Kilmės šalis: Italija.

Talpa: 5ml.

Laikymo sąlygos:  laikyti vėsioje, tamsioje vietoje, kad

išlaikytumėte optimalų šviežumą. Tik išoriniam naudojimui.

Įspėjimai: padidina odos jautrumą šviesai, negalima naudoti

ant odos 12 val prieš einant į saulę, saugoti nuo vaikų!

Naudoti saikingai.

Sertifikatai:

Soil Association Health & Beauty Organic Certificate; Gas Liquid Chromatography (GLC) certificate; Certificate of Analysis (CoA) certificate;

Svarbu: įspėjimus visada perskaitykite puslapio viršuje prie informacijos ir ant buteliukų. Būtina gerai skiesti. Taip pat šis aliejus stiprina odos jautrumą UV spinduliams, nenaudokite jei žadate būti saulėje, eiti į soliariumą ar naudoti savaiminio įdegio priemones.

Proporcijos: vaikams iki 6 metų, senjorams, nėščioms moterims – Į 20 ml. 3-6 lašai eterinio aliejaus. Suaugusiems – į 20 ml. 12-18 lašų eterinio aliejaus. 

Garinimas: kelis lašus eterinio aliejaus įlašinkite į kvapiąją lempą ir paskleiskite namuose.  Eterinis aliejus neleidžia plisti infekcijoms, dezinfekuoja orą, stiprina imunitetą, kelia nuotaiką ir budrumą.

Tepimas ant odos: citrinų eteriniu aliejumi galima gydyti nedideles žaizdas pvz:. įsipjovus. Jis stabdo kraujavimą. Taip pat tinka nuospaudoms ir karpoms gydyti. Tepti vabzdžių įkandimo vietas. 

Buitis: išplaukite namus ir nuvalykite paviršius su vandeniu ir keliais lašais citrinų eterinio aliejaus, dezinfekuos ir atgaivins namų orą.

Vonia: ne daugiau kaip 2 lašus į jūros druską arba pieną ir paskleisti vandenyje. Vonios su citrinų eteriniu aliejumi tonizuoja, sustiprina ir palaiko gyvybines jėgas. Turintiems jautresnę odą – ne naudoti. 

Pirtis: citrinų eterinis aliejus arba mišinyje su kitais, gali būti naudojamas pirtyje. Jokiu būdu negalima jo lašinti ant karštų akmenų. Rekomenduojama papilstyti induose su druska, įlašinti kelis lašus į šiltą vandenį ir pastatyti ant akmenų, kad garuotų arba kelis lašus užlašinus ant vantos, paveduoti pirtyje, kad ore pasklistų kvapas.

 

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Eterinis aliejus "Citrina" (Lemon), Odrop, 5ml

Eterinis aliejus "Citrina" (Lemon), Odrop, 5ml

30 other products in the same category: