Eterinis aliejus "Visžalis kiparisas" (Cypress), Odrop, 5ml

Eterinis aliejus "Visžalis kiparisas" (Cypress), Odrop, 5ml

Nauja prekė

€ 5,60

€ 7,00

-20%

Sumažinta kaina!

Už šią prekę papildomų taškų neskiriama, nes ji jau su nuolaida.


Apie prekę

Ekologiškas

Lotyniškas pavadinimas: Cupressus sempervirens.

Aromatas: gaivus, balzaminis, dūmų.

Gavybos būdas: distiliuojamas garais.

Iš kurios augalo dalies išgautas: iš spyglių.

Kilmės šalis: Prancūzija.

Talpa: 5ml.

Laikymo sąlygos: laikyti vėsioje, tamsioje vietoje, 

kad išlaikytumėte optimalų šviežumą. Tik išoriniam naudojimui.

Įspėjimai: vengti kontakto su akimis. Nenaudoti nėštumo metu.

Tik išoriniam naudojimui. Saugoti nuo vaikų!

Sertifikatai:

Soil Association Health & Beauty Organic Certificate; Gas Liquid Chromatography (GLC) certificate; Certificate of Analysis (CoA) certificate;

Material Safety Data Certificate (MSDS);

Svarbu: įspėjimus visada perskaitykite puslapio viršuje prie informacijos ir ant buteliukų. Nenaudoti nėštumo metu!

Proporcijos: vaikams nuo 2 metų, senjorams, nėščioms moterims ir jautrią odą turintiems – Į 20 ml. 3-6 lašai eterinio aliejaus. Suaugusiems – į 20 ml. 12-18 lašų eterinio aliejaus.

Kosmetika: kelis lašus kiparisų eterinio aliejaus įlašinkite į odos priežiūros priemones. Jis tinka riebesnės ir drėgnesnės odos priežiūrai. Kvapas labiau priimtinas vyrams.

Tepimas ant odos: tinkamai atskiestu eteriniu aliejumi tepti sumušimus, pabrinkimus. Jis tinkamas mažinti per gausų prakaitavimą. Jeigu kraujuoja dantenos, valantis dantis 1 lašą kiparisų eterino aliejaus užlašinkite ant dantų pastos . O esant skausmams ir per gausioms menstruacijoms,  atskiestu aliejumi reguliariai masažuokite pilvo apačią. Ypač naudingas menopauzės pradžioje. Kiparisų eterinis aliejus naudingas ir išsiplėtusioms venoms. Tik nemasažuokite jų, o tepkite švelniais judesiais iš apačios į viršų. Tinka raminti raumenų skausmus. 

Uostymui: 1-2 lašus kiparisų eterinio aliejaus užlašinkite ant nosinaitės arba įkvėpkite tiesiai iš buteliuko astmos arba kokliušo priepuolio metu. 

Garinimas: 4-5 lašus įlašinkite į difuzorių ir pagarinkite miegamajame, prieš miegą. Tinka kaip prevencinė priemonė astma sergantiems žmonėms, nes dauguma bijo, kad priepuolis neužkluptų naktį. Taip pat kiparisas yra ir puikus repelentas atbaidantis vabzdžius.

Apsiplovimams: kiparisų aliejus naudingas turint hemorojų. Įpilkite 4 lašus eterinio aliejaus į 1 litrą šilto vandens ir gerai suplakite. Šis mišinys gali būti naudojamas bide ar sėdimoje vonelėje. Tiesiog apsiplaukite išangę iš išorės, bet nereikėtų to daryti per dažnai. Ši vieta labai jautri, jokio naudojimo į vidų. Arba galima 1 laša kiparisų eterinio aliejaus įmaišyti į tepalą skirtą šiai problemai ir vis patepti.

Vonia: vonioms šis aliejus nelabai tinka, bet jis yra nepakeičiamas jeigu gausiai prakaituoja pėdos. Su keliais lašais kiparisų eterinio aliejaus galima daryti pėdų voneles. Tai sutraukiamoji priemonė mažinanti prakaitavimą ir nemalonų kvapą. 

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Eterinis aliejus "Visžalis kiparisas" (Cypress), Odrop, 5ml

Eterinis aliejus "Visžalis kiparisas" (Cypress), Odrop, 5ml

30 other products in the same category: