Citrinžolių kvapas pirtims, Sodasan, 100ml

Citrinžolių kvapas pirtims, Sodasan, 100ml

401988621001

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

€ 10,00

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 10 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 10 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už € 0,10.


Apie prekę

Sertifikuota ECOCERT. Šis skystis greitai garuoja ir yra labai degus. Dirgina odą. Sudėtyje yra citralo. Gali sukelti alerginę reakciją.

Dėmesio: neduokite vaikams į rankas. Saugokite nuo šilumos, karščio, liepsnos, žiežirbų. Šalia nerūkykite. Laikykite tik sandariai užsuktą. Prarijus, nedelsiant kreipkitės į Apsinuodijimų centrą ar gydytoją. Esant kontaktui su oda, gausiai nuplaukite muilu ir vandeniu. Patekus į akis, minutę skalaukite vandeniu. Išsiimkite kontaktinius lęšius, jei juos dėvite. Išskalaukite dar kartą.

Naudojimas: rankiniams ir automatiniams kvapus generuojantiems aparatams. Jeigu naudojatės rankiniu būdu, pirties kvapą naudokite tik atskiestą ir gerai išmaišytą prieš pat kaitinimąsi pirtyje, užpylę ant karštų akmenų.

Dozavimas: priklausomai nuo kambarėlio dydžio ir pageidaujamo kvapo intensyvumo, 1000 ml vandens naudokite 1-2 kamštelius pirties kvapo.

Gamintojas: SODASAN, Vokietija.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Citrinžolių kvapas pirtims, Sodasan, 100ml

Citrinžolių kvapas pirtims, Sodasan, 100ml

Nuostabaus citrinžolių aromato eterinis aliejus pirtims.

29 other products in the same category: