Sauna kedrų kvapas pirtims, Sodasan, 100ml

Sauna kedrų kvapas pirtims, Sodasan, 100ml

401988621004

Nauja prekė

€ 10,00

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 10 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 10 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už € 0,10.


Apie prekę

Sertifikuota ECOCERT. Šis skystis greitai garuoja ir yra labai degus. Dirgina odą. Sudėtyje yra limoneno. Gali sukelti alerginę reakciją.

Dėmesio: neduokite vaikams į rankas. Saugokite nuo šilumos, karščio, liepsnos, žiežirbų. Šalia nerūkykite. Laikykite tik sandariai užsuktą. Prarijus, nedelsiant kreipkitės į Apsinuodijimų centrą ar gydytoją. Esant kontaktui su oda, gausiai nuplaukite muilu ir vandeniu. Patekus į akis, minutę skalaukite vandeniu. Išsiimkite kontaktinius lęšius, jei juos dėvite. Išskalaukite dar kartą.

Dozavimas: priklausomai nuo kambarėlio dydžio ir pageidaujamo kvapo intensyvumo, 1000 ml vandens naudokite 1-2 kamštelius pirties kvapo.Naudojimas: rankiniams ir automatiniams kvapus generuojantiems aparatams. Jeigu naudojatės rankiniu būdu, pirties kvapą naudokite tik atskiestą ir gerai išmaišytą prieš pat kaitinimąsi pirtyje, užpylę ant karštų akmenų.

Gamintojas: SODASAN Wasch- und Reinigunsmittel GmbH, Rudolf Diesel Str. 19, D-26670 Uplengen-Jübberde, Vokietija.Info@sodasan.com, tel. nr.: 0800-7632726.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Sauna kedrų kvapas pirtims, Sodasan, 100ml

Sauna kedrų kvapas pirtims, Sodasan, 100ml

Kedro aromato eterinis aliejus pirtims.

30 other products in the same category: