Eterinių aliejų mišinys "Sapnas", BIOCOS

Eterinių aliejų mišinys "Sapnas", BIOCOS

Nauja prekė

€ 11,90

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 11 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 11 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už € 0,11.


Apie prekę

SAPNAS

Eterinių aliejų mišinys

Aliejų mišinys padeda atsipalaiduoti, slopinti įtampą, nuraminti mintis ir pasiruošti miegui. Raminančio poveikio eteriniai aliejai skatina gerą miegą, gali padėti esant nemigai.

Sudėtis:

Levandų aliejus padeda įveikti galvos skausmą, migreną, depresiją, emocinį stresą, padeda užmigti ir skatina kokybišką miegą.

Bergamočių aliejus mažina liūdesį ir stresą, emocinį nuovargį ir įtampą;

Apelsinų aliejusgaiviai saldus citrusinis kvapas atpalaiduoja, padeda nuraminti susierzinimą ar pyktį.

Frankincensas Antikos laikais naudotas religiniuose ritualuose, nes jo aromatas sulėtina ir pagilina kvėpavimą, o tai nuramina ir įkvepia melstis bei medituoti. Nuramina kūną ir protą, išsklaido nerimą.

Ingredients: Citrus bergamia, Lavandula angustifolia, Citrus sinensis, Boswellia carterii.

Eterinių aliejų mišiniai sukurti, atsižvelgiant į eterinių aliejų chemines bei aromaterapines savybes, pagrįstas aromaterapeutų rekomendacijomis bei tyrimais. Aromaterapija gali būti naudinga valant patalpų orą, gerinant bendrą savijautą, padedant mažinti stresą, kūno svorį, siekti užsibrėžtų tikslų, harmonijos ir dvasinės ramybės.

Eteriniai aliejai mišiniuose papildo vienas kitą bei veikia sinergiškai, t.y. turi stipresnį poveikį emocijoms, gerai savijautai bei dvasinei sveikatai už pavienius eterinius aliejus. Mišiniuose naudojami tik natūralūs aukščiausios kokybės gryni eteriniai aliejai, suteikiantys galimybę mėgauti aromaterapijos poveikiu.

Mišinių naudojimas:

3-5 lašus mišinio garinkite aromatinėse lempose arba paskleiskite aromatų difuzoriumi;

Įkvėpkite tiesiogiai iš buteliuko. Eteriniai aliejai per uoslės organus patenka į kraują ir veikia emocijas bei mūsų savijautą.

Masažams, įtrinimams, kvėpinimuisi skieskite su baziniu aliejumi (migdolų, sezamų, ar kt.): 10 lašų mišinio į 10 ml. (du valgomieji šaukštai) bazinio aliejaus;

Pilkite į vonią, praskiedę su kastilijos muilu: 10 lašų mišinio į 10 ml. kastilijos muilo. Nelašinkite mišinio tiesiai į vandenį, nes aliejai netirpsta vandenyje, bet plūduriuoja paviršiuje, todėl gali patekti ant odos ir ją sudirginti.

Lašinkite 3 lašus ant drėgnos servetėlės ir dėkite į spintą ar drabužių džiovintuvą, kad pakvėpinti drabužius. Būkite atsargūs, nes aliejai gali ištepti baltos spalvos drabužius.

Svarbu! Gryni eterinių aliejų mišiniai ant odos nenaudojami. Mišinius būtina skiesti su baziniais aliejais.

Jei eterinių aliejų mišinys sudirgintų odą, ją būtina valyti bet kokiu baziniu aliejumi, kurį turite (alyvuogių, saulėgražų ar kt.). Nenaudokite vandens eteriniams aliejams nuplauti, nes vanduo dar giliau perneš eterinius aliejus į odą ir tik sustiprins sudirginimą.

Siekiant išsaugoti vertingas eterinių aliejų savybes, eterinių aliejų mišinius laikykite tamsioje vėsioje vietoje.

 

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Eterinių aliejų mišinys "Sapnas", BIOCOS

Eterinių aliejų mišinys "Sapnas", BIOCOS

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

30 other products in the same category: