Eterinių aliejų mišinys "Gaiva", BIOCOS

Eterinių aliejų mišinys "Gaiva", BIOCOS

Nauja prekė

€ 11,90

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 11 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 11 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už € 0,11.


Apie prekę

GAIVA

Eterinių aliejų mišinys

Šis mišinys – tai geros savijautos ir rytinės energijos užtaisas, kurį galite garinti difuzoriuose vietoj kavos! Tonizuojantis, gryninantis orą, suteikiantis energijos ir rytinės gaivos. Naudokite šį mišinį ir peršalimo ligų sezonu, nes kėnių ir eukaliptų aliejai padės išvalyti patalpų orą, apsaugos nuo virusų plitimo. Rekomenduojamas naudoti pirtyje.

Sudėtis:

Kėnių aliejus išgrynina ir išvalo orą, neutralizuoja virusus. Japonijoje spygliuočių giraitės laikomos šventomis dėl jų teigiamo poveikio sveikatai. Sakoma, kad atsipalaidavimui pasiekti būtinos „miško vonios“, t. y. nuolatinis pabuvimas spygliuočių miške.

Pipirmėčių aliejus tonizuoja, palaiko budrumą, mažina nuovargį. Itin dera su spygliuočių aromatais, juos papildo ir suteikia energijos bei gaivos. Rekomenduojama, pradedant rytą žvaliai.

Eukaliptų aliejus išvalo orą, neutralizuoja virusus, rekomenduojamas naudoti šaltuoju laikotarpiu, kad išvengti peršalimo ligų.

Citrinų aliejus gerina nuotaiką, atgaivina protą ir aiškų mąstymą, stimuliuoja imunitetą.

Levandų aliejus skatina protinę, emocinę, dvasinę ir fizinę harmoniją bei pusiausvyrą, lengvina nuovargį.

Ingredients: Abies siberica, Mentha piperita, Eucalyptus radiata, Citrus limon, Lavandula angustifolia

Eterinių aliejų mišiniai sukurti, atsižvelgiant į eterinių aliejų chemines bei aromaterapines savybes, pagrįstas aromaterapeutų rekomendacijomis bei tyrimais. Aromaterapija gali būti naudinga valant patalpų orą, gerinant bendrą savijautą, padedant mažinti stresą, kūno svorį, siekti užsibrėžtų tikslų, harmonijos ir dvasinės ramybės.

Eteriniai aliejai mišiniuose papildo vienas kitą bei veikia sinergiškai, t.y. turi stipresnį poveikį emocijoms, gerai savijautai bei dvasinei sveikatai už pavienius eterinius aliejus. Mišiniuose naudojami tik natūralūs aukščiausios kokybės gryni eteriniai aliejai, suteikiantys galimybę mėgauti aromaterapijos poveikiu.

Mišinių naudojimas:

3-5 lašus mišinio garinkite aromatinėse lempose arba paskleiskite aromatų difuzoriumi;

Įkvėpkite tiesiogiai iš buteliuko. Eteriniai aliejai per uoslės organus patenka į kraują ir veikia emocijas bei mūsų savijautą.

Masažams, įtrinimams, kvėpinimuisi skieskite su baziniu aliejumi (migdolų, sezamų, ar kt.): 10 lašų mišinio į 10 ml. (du valgomieji šaukštai) bazinio aliejaus;

Pilkite į vonią, praskiedę su kastilijos muilu: 10 lašų mišinio į 10 ml. kastilijos muilo. Nelašinkite mišinio tiesiai į vandenį, nes aliejai netirpsta vandenyje, bet plūduriuoja paviršiuje, todėl gali patekti ant odos ir ją sudirginti.

Lašinkite 3 lašus ant drėgnos servetėlės ir dėkite į spintą ar drabužių džiovintuvą, kad pakvėpinti drabužius. Būkite atsargūs, nes aliejai gali ištepti baltos spalvos drabužius.

Svarbu! Gryni eterinių aliejų mišiniai ant odos nenaudojami. Mišinius būtina skiesti su baziniais aliejais.

Jei eterinių aliejų mišinys sudirgintų odą, ją būtina valyti bet kokiu baziniu aliejumi, kurį turite (alyvuogių, saulėgražų ar kt.). Nenaudokite vandens eteriniams aliejams nuplauti, nes vanduo dar giliau perneš eterinius aliejus į odą ir tik sustiprins sudirginimą.

Siekiant išsaugoti vertingas eterinių aliejų savybes, eterinių aliejų mišinius laikykite tamsioje vėsioje vietoje.

 

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Eterinių aliejų mišinys "Gaiva", BIOCOS

Eterinių aliejų mišinys "Gaiva", BIOCOS

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

21 other products in the same category: