Prekių ženklai Yra 72 prekių ženklai

puslapyje
 • Alissi Bronte

  Unikali ir analogų Lietuvoje neturinti, užkariavusi stipriausias pasaulio rinkas - Arabų Emyratai, Rusija, Kinija, Japonija ir kt., aukščiausios kokybės ispanų gamintojo „Thalissi“  ir „Alissi Bronte“ (High scientific & natural beauty) nišinė kosmetika. Jau nuo 1969 m. kuriami išskirtiniai kosmetikos produktai kuriuose dominuoja tik natūralūs ir  organinės kilmės ekologiški ingredientai, o pagrindas - aukštos mineralizacijos terminis vanduo ir mažos molekulinės masės šalto spaudimo aliejai.

 • Allos

  Jau 30 metų Allos prekinis ženklas žmonėms asocijuojasi su sveikais gardumynais, pagamintais iš aukštos kokybės biologiškai augintų sudėtinių dalių. Allos gaminius Jūs rasite kiekvienos gerbiamos Europos bio-parduotuvės lentynose, iš kurių jie tiesiog išgaudomi.

 • Attitude

  Visos Attitude priemonės:
  - pagamintos tik iš netoksiškų žaliavų ir atsinaujinančių šaltinių
  - sudėtyje neturi kancerogenų (nurodytų kategorijose IARC1, 2A ir 2B), fermentų, naftos perdirbimo produktų, fosfatų, amoniako, chloro, glikolio eterių, optinių baliklių, sintetinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų.
  - visiškai suyra gamtoje
  - tinka veganams
  - nebandomos su gyvūnais
  - be to, jas naudodami nei per plauko storį neprisidedame prie globalinio atšilimo

 • BEMA Cosmetici

  BEMA – Lietuvoje jau žinomas ir sveikata besirūpinančių žmonių pamėgtas ekologiškos natūralios kosmetikos prekės ženklas iš Italijos. Daugiau kaip 40 metų patirties gaminant natūralią kosmetiką.

 • BEN&ANNA

 • Bio Innovation

  BIO INNOVATION produktai yra EKOLOGIŠKI, turintys oficialų Europos Sąjungoje ekologiškų kosmetikos gaminių sertifikatą COSMOS, todėl yra labai aukštos kokybės.

  Visi BIO INNOVATION produktai yra registruoti CPNP (Cosmteic Products Notification Portal) ir leidžiami naudoti Prancūzijoje bei Lietuvoje.

 • BIOCOS

  BIOCOS – 100% natūrali, augalinė kosmetika. Be kompromisų!

  BIOCOS kosmetikoje nenaudojame vandens, o mūsų kremai kuriami hidrolatų - gėlių vandens - pagrindu. BIOCOS praturtina kosmetikos gaminius aktyviomis medžiagomis iš gamtos – biohialuronu, kosmetiniu šilku, dumbliais, aukščiausios terapinės klasės eteriniais aliejais, vitaminais, augaliniais ekstraktais, alpha hidroksi rūgštimis, kurių dėka biokosmetika tampa dar efektyvesnė. Gamyboje naudojame tik nerafinuotus aliejus, kurių masinės kosmetikos gamintojai vengia dėl itin aukštos kainos.

  Biokosmetikoje nenaudojame parfumų, ftalatų, SLS, parabenų, sintetinių priedų ir konservantų, todėl mūsų gaminiai ne tik puoselėja grožį, bet ir yra saugūs naudoti net ir vaikams.

Rodoma 1 - 12 iš 72 dalykų

Informacija

Naujos prekės

Žymos: