Prekių ženklai Yra 86 prekių ženklai

puslapyje
 • Absolute Organic

 • Alissi Bronte

  Unikali ir analogų Lietuvoje neturinti, užkariavusi stipriausias pasaulio rinkas - Arabų Emyratai, Rusija, Kinija, Japonija ir kt., aukščiausios kokybės ispanų gamintojo „Thalissi“  ir „Alissi Bronte“ (High scientific & natural beauty) nišinė kosmetika. Jau nuo 1969 m. kuriami išskirtiniai kosmetikos produktai kuriuose dominuoja tik natūralūs ir  organinės kilmės ekologiški ingredientai, o pagrindas - aukštos mineralizacijos terminis vanduo ir mažos molekulinės masės šalto spaudimo aliejai.

 • Allos

  Jau 30 metų Allos prekinis ženklas žmonėms asocijuojasi su sveikais gardumynais, pagamintais iš aukštos kokybės biologiškai augintų sudėtinių dalių. Allos gaminius Jūs rasite kiekvienos gerbiamos Europos bio-parduotuvės lentynose, iš kurių jie tiesiog išgaudomi.

 • Attitude

  Visos Attitude priemonės:
  - pagamintos tik iš netoksiškų žaliavų ir atsinaujinančių šaltinių
  - sudėtyje neturi kancerogenų (nurodytų kategorijose IARC1, 2A ir 2B), fermentų, naftos perdirbimo produktų, fosfatų, amoniako, chloro, glikolio eterių, optinių baliklių, sintetinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų.
  - visiškai suyra gamtoje
  - tinka veganams
  - nebandomos su gyvūnais
  - be to, jas naudodami nei per plauko storį neprisidedame prie globalinio atšilimo

 • BEMA Cosmetici

  BEMA – Lietuvoje jau žinomas ir sveikata besirūpinančių žmonių pamėgtas ekologiškos natūralios kosmetikos prekės ženklas iš Italijos. Daugiau kaip 40 metų patirties gaminant natūralią kosmetiką.

 • BEN&ANNA

 • Bio Innovation

  BIO INNOVATION produktai yra EKOLOGIŠKI, turintys oficialų Europos Sąjungoje ekologiškų kosmetikos gaminių sertifikatą COSMOS, todėl yra labai aukštos kokybės.

  Visi BIO INNOVATION produktai yra registruoti CPNP (Cosmteic Products Notification Portal) ir leidžiami naudoti Prancūzijoje bei Lietuvoje.

 • BIOCOS

  BIOCOS – 100% natūrali, augalinė kosmetika. Be kompromisų!

  BIOCOS kosmetikoje nenaudojame vandens, o mūsų kremai kuriami hidrolatų - gėlių vandens - pagrindu. BIOCOS praturtina kosmetikos gaminius aktyviomis medžiagomis iš gamtos – biohialuronu, kosmetiniu šilku, dumbliais, aukščiausios terapinės klasės eteriniais aliejais, vitaminais, augaliniais ekstraktais, alpha hidroksi rūgštimis, kurių dėka biokosmetika tampa dar efektyvesnė. Gamyboje naudojame tik nerafinuotus aliejus, kurių masinės kosmetikos gamintojai vengia dėl itin aukštos kainos.

  Biokosmetikoje nenaudojame parfumų, ftalatų, SLS, parabenų, sintetinių priedų ir konservantų, todėl mūsų gaminiai ne tik puoselėja grožį, bet ir yra saugūs naudoti net ir vaikams.

 • Bioturm

  Bioturm priemonės yra kosmetinės pagalbinės priemonės sausai, labai sausai, jautriai, alergiškai ir ypatingai suskeldėjusiai odai (esant neurodermatitui, aknei, psoriazei ir pan.).

 • Citrosept Organic

  Rastas... komposto duobėje!
  Šio atradimo kaltininkai yra du -  mokslininkas ir vaisius. Tačiau šis vaisius buvo ne legendinis obuolys, o greipfrutas, kuris ne krito daktarui Džeikobui Heričui ant galvos, o ramiai sau gulėjo komposto duobėje. Netgi pernelyg ramiai.
 • Corine de Farme

  Corine de Farme – Tai ekologiški produktai visai šeimai. Kūdikių ir suagusiųjų kosmetika - 95 % natūralios ir ekologiškos medžiagos, 100 % - sertifikuoti ir natūralūs ekstraktai. 

 • Coslys

  Įkvėpta gamtos, beveik prieš 30 metų, 1985-aisiais, Žanina Gabor įkūrė mažą šeimos verslą, kurį pavadino Comptoir des LYS, ir pradėjo gaminti natūralius higienos, kūno priežiūros ir namų valymo produktus.

 • Cosmoveda

  Cosmoveda yra aukščiausios kokybės ekologiški maisto produktai, pagaminti remiantis tūkstantmetėmis Ajurvedos žiniomis.

 • DABUR

  Dabur - viena geriausių ajurvedinę produkciją gaminančių įmonių Indijoje.

 • DermoFuture

  Tai kosmetika, kurioje gamtos produktai veikia kartu su technologijomis ir taip akimirksniu matomi puikūs rezultatai.

 • Dr. Bronner

  Visi dr. „Bronner“ produktai yra gaminami iš sertifikuotų ekologiškų ir sąžiningos prekybos žaliavų. Kadangi gaminiuose nenaudojama jokia chemija (nėra parabenų, putų agentų, nieko!), Jie taip pat tinka alergiškiems žmonėms ir naujagimiams.

  Dr. Bronnerio muilai yra tokie daugiafunkciniai!

  Atraskite mažiausiai 18 skirtingų naudojimo būdų

 • Dr.HAUSCHKA

Rodoma 1 - 24 iš 86 dalykų

Informacija

Naujos prekės

Žymos: