Prekių ženklai Yra 71 prekių ženklai

puslapyje
 • Allos

  Jau 30 metų Allos prekinis ženklas žmonėms asocijuojasi su sveikais gardumynais, pagamintais iš aukštos kokybės biologiškai augintų sudėtinių dalių. Allos gaminius Jūs rasite kiekvienos gerbiamos Europos bio-parduotuvės lentynose, iš kurių jie tiesiog išgaudomi.

 • Attitude

  Visos Attitude priemonės:
  - pagamintos tik iš netoksiškų žaliavų ir atsinaujinančių šaltinių
  - sudėtyje neturi kancerogenų (nurodytų kategorijose IARC1, 2A ir 2B), fermentų, naftos perdirbimo produktų, fosfatų, amoniako, chloro, glikolio eterių, optinių baliklių, sintetinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų.
  - visiškai suyra gamtoje
  - tinka veganams
  - nebandomos su gyvūnais
  - be to, jas naudodami nei per plauko storį neprisidedame prie globalinio atšilimo

 • BEMA Cosmetici

  BEMA – Lietuvoje jau žinomas ir sveikata besirūpinančių žmonių pamėgtas ekologiškos natūralios kosmetikos prekės ženklas iš Italijos. Daugiau kaip 40 metų patirties gaminant natūralią kosmetiką.

 • Bio Innovation

  BIO INNOVATION produktai yra EKOLOGIŠKI, turintys oficialų Europos Sąjungoje ekologiškų kosmetikos gaminių sertifikatą COSMOS, todėl yra labai aukštos kokybės.

  Visi BIO INNOVATION produktai yra registruoti CPNP (Cosmteic Products Notification Portal) ir leidžiami naudoti Prancūzijoje bei Lietuvoje.

 • BIOCOS

  BIOCOS – 100% natūrali, augalinė kosmetika. Be kompromisų!

  BIOCOS kosmetikoje nenaudojame vandens, o mūsų kremai kuriami hidrolatų - gėlių vandens - pagrindu. BIOCOS praturtina kosmetikos gaminius aktyviomis medžiagomis iš gamtos – biohialuronu, kosmetiniu šilku, dumbliais, aukščiausios terapinės klasės eteriniais aliejais, vitaminais, augaliniais ekstraktais, alpha hidroksi rūgštimis, kurių dėka biokosmetika tampa dar efektyvesnė. Gamyboje naudojame tik nerafinuotus aliejus, kurių masinės kosmetikos gamintojai vengia dėl itin aukštos kainos.

  Biokosmetikoje nenaudojame parfumų, ftalatų, SLS, parabenų, sintetinių priedų ir konservantų, todėl mūsų gaminiai ne tik puoselėja grožį, bet ir yra saugūs naudoti net ir vaikams.

 • Bioturm

  Bioturm priemonės yra kosmetinės pagalbinės priemonės sausai, labai sausai, jautriai, alergiškai ir ypatingai suskeldėjusiai odai (esant neurodermatitui, aknei, psoriazei ir pan.).

 • Bohlsener Muhle

  Bohlsener Mühle yra vienas iš seniausių malūnų Žemutinėje Saksonijoje, o jo rašytinė istorija prasideda jau XIII amžiuje! Bohlsener Mühle augina ir apdoroja ekologiškus grūdus, o ekologinę žemdirbystę žymi net keturi eko sertifikatai: Bio-Zertifikat, Bioland-Zertifikat, Naturland-Zertifikat, FSSC-Zertifikat.

 • Citrosept Organic

  Rastas... komposto duobėje!
  Šio atradimo kaltininkai yra du -  mokslininkas ir vaisius. Tačiau šis vaisius buvo ne legendinis obuolys, o greipfrutas, kuris ne krito daktarui Džeikobui Heričui ant galvos, o ramiai sau gulėjo komposto duobėje. Netgi pernelyg ramiai.
 • Coslys

  Įkvėpta gamtos, beveik prieš 30 metų, 1985-aisiais, Žanina Gabor įkūrė mažą šeimos verslą, kurį pavadino Comptoir des LYS, ir pradėjo gaminti natūralius higienos, kūno priežiūros ir namų valymo produktus.

 • Cosmoveda

  Cosmoveda yra aukščiausios kokybės ekologiški maisto produktai, pagaminti remiantis tūkstantmetėmis Ajurvedos žiniomis.

Rodoma 1 - 12 iš 71 dalykų

Informacija

Naujos prekės

Žymos: