Audinių gaiviklis su magnolijų aromatu, Sodasan, 750ml

Audinių gaiviklis su magnolijų aromatu, Sodasan, 750ml

401988601610

Nauja prekė

In Stock

€ 4,99

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 4 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 4 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už € 0,04.


Apie prekę

Sodasan audinių gaiviklis yra audinį puoselėjanti priemonė visiems skalbiniams ir visų tipų audiniams. Eteriniai aliejai iš levandų, rožių, magnolijų ir pelargonijų prisotina Jūsų skalbinius subtilaus, gaivaus aromato. Sudėtyje esantys alavijai ir sojų lecitinas įsiskverbia į drabužį ir tausoja audinį.

Dozavimas. Skalbimo mašinoms: pilkite 1 kamštelį (= 35 ml) į skalbinių minkštiklio skyrelį subtiliam aromatui suteikti. Intensyvesniam kvapui galite pilti ir 2 kamštelius gaiviklio.

Skalbiant rankomis: pusę kamštelio (= 18 ml) gaiviklio pilkite baigiant skalauti skalbinius, švelniam aromatui suteikti. Norėdami intensyvesnio kvapo, pilkite 1 kamštelį.

Sudėtis: >30% vandens, <5% alkoholio, natūralūs kvapieji aliejai, kurių sudėtyje yra geraniolo, limoneno, linalolio, citronenolio, citralio; lecitinas, ksantanas, cukraus pagrindo nejoniniai tenzidai, citratas, alavijai (aloe vera). 100% sudėtinių dalių yra natūralios kilmės. Sertifikuota Ecocert Greenlife, remiantis Ecocert Standartu (http://detergents.ecocert.com/en). Daugiau informacijos galite rasti: www.sodasan.de

Dėmesio: esant tiesioginiam kontaktui su oda, ji gali sudirgti.

Saugos instrukcijos: neleiskite vaikams imti į rankas. Priemonės patekus į akis, nedelsiant gerai plaukite vandeniu ir pasikonsultuokite su gydytoju. Patekus ant odos, gerai nuplaukite gausiu kiekiu vandens ir muilu. Prarijus nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite jam šią pakuotę ar etiketę.

Gamintojas: SODASAN Wasch- und Reinigunsmittel GmbH, Rudolf Diesel Str. 19, D-26670 Uplengen-Jübberde, Vokietija. 

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Audinių gaiviklis su magnolijų aromatu, Sodasan, 750ml

Audinių gaiviklis su magnolijų aromatu, Sodasan, 750ml

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

1 other product in the same category: