Stiklo, langų ir plytelių valiklis, Sodasan, 500ml

Stiklo, langų ir plytelių valiklis, Sodasan, 500ml

401988601900

Nauja prekė

In Stock

€ 6,50

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 6 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 6 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už € 0,06.


Apie prekę

Tinka valyti langus, stiklą, veidrodžius, sienų ir grindų plyteles. Be detergentų, todėl tinka naudoti su mikropluošto šluostėmis. Eteriniai aliejai palieka natūralų gaivų kvapą. Pašalina nešvarumus, kalkių nuosėdas ir muilo apnašas. Valiklis pagamintas su specialiai apdirbtu vandeniu. Sertifikuota ECOCERT, su natūraliu actu, be enzimų, be GMO.

Naudojimas: iš pradžių nuvalykite didžiausius nešvarumus nuo valytinų paviršių. Tuomet tolygiai užpurkškite valiklio ant paviršiaus ir nuvalykite su šluoste be pūkelių.

Sudedamosios dalys: >30% vandens, 15-30% alkoholio (etanolio).

Sertifikuota ECOCERT Greenlife F.32600 ir Certisys. Daugiau informacijos rasite: www.sodasan.com

Saugumo instrukcijos: laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Neįkvėpti garų. Patekus į akis nedelsiant skalaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę ar etiketę.

Gamintojas: SODASAN Wasch- und Reinigunsmittel GmbH, Rudolf Diesel Str. 19, D-26670 Uplengen-Jübberde, Vokietija. Info@sodasan.com, tel. nr.: 0800-7632726.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Stiklo, langų ir plytelių valiklis, Sodasan, 500ml

Stiklo, langų ir plytelių valiklis, Sodasan, 500ml

Sodasan stiklo, langų ir plytelių valiklis yra universali valymo priemonė, nepaliekanti dryžių and matomų paviršių. Neputojantis ir toks patogus naudoti su mikropluošto šluoste. Sudėtyje nėra enzimų. Sertifikuota ECOCERT ir Ecogarantie sertifikatais.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

5 other products in the same category: