Kiekvienam registruotam klientui iki 7% NUOLAIDA!

* 3% suteikiami visam krepšeliui (prekėms su akcijos ženklu nuolaida netaikoma)

* 1% grįžta premijos taškais, kuriuos galėsite konvertuoti į nuolaidą sekančio pirkimo metu. (prekėms su akcija premijos taškai neskiriami). 

* Taip pat Eko-Klientai gauna papildomas nuolaidas kurių dydis priklauso nuo išleistos sumos per kalendorinius metus www.ekogrozis.lt parduotuvėje. Nuolaidų dydžiai pateikiami žemiau. Eko-Kliento statusas peržiūrimas kartą per metus. (prekėms su akcijos ženklu nuolaida netaikoma)

 

Nuolaidos dydis

Nupirkta per kalendorinius metus

Eko-Bronza

1%

nuo 50 iki 150 Eur

Eko-Sidabras

2%

nuo 150 iki 250 Eur

Eko-Auksas

3%

virš 250 Eur

Premijos taškų konvertavimas

Premijos taškai yra skiriami automatiškai visoms prekėms, išskyrus akcijuojamas. Akcijinėms prekėms nuolaida dar kartą neskaičiuojama. Gaunamų taškų suma yra nurodyta po kiekviena prekes nuotrauka. Taškų konvertavimas galimas tik apmokėjus užsakymą. Atšaukus užsakymą taškai anuliuojami automatiškai.

Norėdami pasinaudoti sukauptais taškais prisijunkite prie savo paskyros ir pasirinkite „Mano premijos taškai„.

Čia matysite visus savo užsakymus ir esamus premijos taškus. Po premijos ta6kais paspaudę ant nuorodos „Paversti mano taškus į nuolaidos kuponą už„, Jums automatiškai bus sugeneruotas nuolaidos kodas pagal taškų kiekį. Sugeneruotą kodą galėsite panaudoti po 7 dienų nuo generavimo dienos.  Norint panaudoti sugeneruotą kuponą krepšelio minimali suma turi būti ne mažiau 9 Eur. Užsakant prekių už mažesnę sumą, kodas neveiks. Sugeneruotas kodas galioja vienerius metus.

Sugeneruoto kodo panaudojimas

Sugeneruotą kodą sekančio pirkimo metu turėsite įvesti pirmame užsakymo žingsnyje  tai yra krepšelyje. Paspaudus „OK” sistema patikrins ar šis kuponas atitinka visus reikalavimus ir pritaikys Jūsų užsakymui nuolaidą. (prekėms su akcijos ženklu kupono nuolaida netaikoma)