Kabuki šepetėlis, INIKA

Kabuki šepetėlis, INIKA

BRP0001

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

€ 31,50

€ 35,00

-10%

Sumažinta kaina!

Apie prekę

Garsusis INIKA Kabuki šepetėlis yra ypač tankiais šereliais, minkštas, švelnus, aukštos kokybės ir 100 proc. veganiškas.

Pagamintas nekenkiant gyvūnams ar gamtai

INIKA daug dėmesio skiria šepetėlių gamybos proceso saugumui. Mediena yra gaunama iš miško ūkių, išlaikant ekologinę pusiausvyrą. Šereliai yra sintetiniai, todėl šepetėliai yra etiški ir aukščiausios kokybės. Takių šerelių Kabuki šepetėlis  specialiai sukurtas siekiant nepriekaištingai padengti mineralinį makiažo pagrindą, fiksuojančią pudrą ar bronzantą ant odos.  Puikiai padengia veido odą pasirinkta priemone ir nepalieka nelygumų ar ruoželių.

Privalumai:

  • 100 proc. veganiškas
  • Netestuotas su gyvūnais
  • Idealiai tinka naudoti kartu su INIKA mineraliniu pagrindu.
  • Tobulai padengia odą pudra ir nepalieka nelygumų.
  • Nealergizuojantis
  • Tinka ypač jautrią odą turintiems žmonėms ir tiems, kuriems gyvūninės kilmės šepetėliai sukelia alergiją.
  • Lengvai prižiūrimas, todėl gali būti naudojamas ilgą laiką.

Naudojimas:

Paberkite nedidelį kiekį mineralinės pudros į dangtelį.  Pasukiokite Kabuki šepetėlį dangtelyje kol šepetėlio šereliai pasidengs mineralais.  Tada patapšnokite kitą šepetėlio galą, kad mineralinės pudros perteklius nubyrėtų. Šepetėliu bakstelėkite skirtingose veido vietose ir sukamaisiais judesiais paskisrtykite priemonę ant veido. Kuo daugiau atliksite sukamųjų veiksmų, tuo tolygiau pasidengs pudra.

Siekiant apsaugoti savo INIKA šepetėlį, reguliariai juos valykite naudodami šampūną (be cheminių ingredientų). Išmuilinkite, gerai išskalaukite ir palikite išdžiūti.

Sudėtis: 100 proc. sintetinės medžiagos ir mediena iš miško ūkių.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Kabuki šepetėlis, INIKA

Kabuki šepetėlis, INIKA

Garsusis INIKA Kabuki šepetėlis yra ypač tankiais šereliais, minkštas, švelnus, aukštos kokybės ir 100 proc. veganiškas.

7 other products in the same category: