Plaunamieji milteliai indaplovėms, Sodasan

Plaunamieji milteliai indaplovėms, Sodasan

Nauja prekė

€ 8,00

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 13 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 13 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už € 0,13.


Apie prekę

Šie indų plovimo milteliai, skirti indaplovėms, nepalieka nepageidaujamų cheminių nuosėdų ant indų. Be enzimų, be GMO, be fosfatų, be kvapiųjų medžiagų. Sertifikuota ECOCERT, tinka veganams. Netinka švino krištolui, rankomis dažytam porcelianui, sidabriniams stalo įrankiams.

Dozavimas: pilnai indaplovei, vidutiniškai nešvariems indams plauti, berkite 1 valgomąjį šaukštą miltelių (15 g) į savo indaplovės skyrelį, skirtą plaunančiai priemonei. Jeigu indai labai nešvarūs, galite didinti miltelių kiekį iki 2 v. š. (30 g). 1 kg miltelių užtenka 66 plovimams.

Periodiškai papildykite savo indaplovę Sodasan regeneruojančia druska ir Sodasan indų skalavimo priemone indaplovėms.

Sudėtis: >30% sodos, 15-30% silikatų, trinatrio citratas, 5-15% natrio perkarbonato, <5% poliaspartatas, iminodisukcinatas.

Sertifikuota ECOCERT Greenlife F.32600 ir Certisys. Daugiau informacijos rasite: www.sodasan.com

Saugumo instrukcijos: dėmesio! Dirgina akis ir odą. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vėsioje vietoje. Miltelių neįkvėpkite. Venkite patekimo ant odos ir į akis. Patekus į akis nedelsiant skalaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. Po kontakto su oda nedelsiant nuplaukite dideliu kiekiu vandens ir muilo. Prarijus nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę ar etiketę.

Gamintojas: SODASAN Wasch- und Reinigunsmittel GmbH, Rudolf Diesel Str. 19, D-26670 Uplengen-Jübberde, Vokietija. Info@sodasan.com, tel. nr.: 0800-7632726.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Plaunamieji milteliai indaplovėms, Sodasan

Plaunamieji milteliai indaplovėms, Sodasan

Sodasan plaunamieji milteliai indaplovėms - itin efektyvus ir ekonomiškas būdas kasdien plauti indus indaplovėje. Milteliai tiks visoms įprastoms indaplovėms. Sudėtyje tik augaliniai plaunantieji ingredientai, o vandenį minkštinanti citrinos rūgštis užtikrina efektyvumą.