Hipoalerginis skalbiklis ir minkštiklis „2 in 1“, ekologiškas, Attitude, 1.05l

Hipoalerginis skalbiklis ir minkštiklis „2 in 1“, ekologiškas, Attitude, 1.05l

07000008849

Nauja prekė

In Stock

€ 16,91

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 16 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 16 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už € 0,16.


Apie prekę

„Attitude“ ekologiškas skalbiklis ir minkštiklis „2 in 1“ yra efektyvi aplinką ir mūsų sveikatą tausojanti priemonė. Hipoalerginė priemonė – tinka jautrią odą turintiems žmonėms. Aukšto efektyvumo, vienos pakuotės užteks 35 skalbimams. Tinka skalbti skalbyklėmis arba rankomis. Be fosfatų, baliklių, fermentų, kvapiklių. Sudėtyje yra iš augalinių žaliavų gautų paviršinio aktyvumo medžiagų. Galima skalbti ir šaltame vandenyje. Tinka veganams.

Sertifikuota „ECOLOGO“ – mažesnis poveikis aplinkai. Šis sertifikatas, įsteigtas Kanados vyriausybės, ant „Attitude“ pakuočių garantuoja, jog gautos žaliavos, gamyba ir utilizacija atitinka aplinkosaugos standartą ISO 14024 ir Kanados vyriausybės patvirtintos gamtos apsaugos programos reikalavimus.

Dozavimas: Atsižvelgti į drabužių etiketėse pateiktus skalbimo simbolius ir temperatūrų nuorodas. Taip pat ant skalbiklio pakuotės nurodytas dozavimo rekomendacijas.

Dėmių valymas: užpilti skalbiklio ant dėmės, šiek tiek palaukus patrinti ir skalbti.

Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.

Sudėtis

Sudėtis: 5-15% anijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, 5-15% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (laurilo gliukozido, miristilo gliukozido), <5% katijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (dipalmitoiletilhidroksietilmonio metosulfato).

Sudėtyje taip pat yra: aqua, sodium citrate, camellia sinensis (green tea) leaf extract, sodium gluconate, glycerin, methylundecanal (citrus), 3-hexenol (green leaves), amyl salicylate (floral).

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Hipoalerginis skalbiklis ir minkštiklis „2 in 1“, ekologiškas, Attitude, 1.05l

Hipoalerginis skalbiklis ir minkštiklis „2 in 1“, ekologiškas, Attitude, 1.05l

„Attitude“ ekologiškas skalbiklis ir minkštiklis „2 in 1“ yra efektyvi aplinką ir mūsų sveikatą tausojanti priemonė. 

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

12 other products in the same category: