Audinių minkštiklis „Bio2“, ekologiškas, 1l Almacabio

Audinių minkštiklis „Bio2“, ekologiškas, 1l Almacabio

BCH56

Nauja prekė

€ 7,95

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 7 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 7 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už € 0,07.


Apie prekę

Ekologiškas „Almacabio“ skystas audinių minkštiklis „Bio2“. Hipoalerginis. Užtenka 28 skalbimams.

Neutralizuoja šarmines skalbiklio nuosėdas. Suminkština audinį, pagerina tamprumą, palengvina lyginimą. „Bio2“ audinių minkštiklis yra pakankamai skystas, kad efektyviai patektų į pluoštą ir pakankamai koncentruotas, kad net mažiausias minkštiklio kiekis suminkštintų audinį.

Be fosforo, fosfatų, enzimų, konservantų, dažiklių, gyvulinės kilmės sudedamųjų dalių, esencijų ir eterinių aliejų. Be sunkiųjų metalų: nikelio, chromo, kadmio ir piombo. Greitai ir lengvai suyrantis.

Naudojimas: Skalbiant rankomis – 1 dangtelis 5 l vandens; skalbiant mašina – 1 dangtelis 4–5 kg sausų skalbinių. 1 dangtelis = 36 ml.

Nors visoje „Almacabio“ produkcijoje nenaudojami stiprūs cheminiai konservantai ir kvapai, labai jautrūs žmonės nori išvengti net ir natūralių kvapų, maistinių konservantų, tam tikrų augalinių tenzidų. Tam „Almacabio“ sukūrė „Bio2“ – hipoalerginę liniją. Visai be konservantų, enzimų, kvapų ir esencijų. Tinka ir labai jautriems žmonėms, ir kenčiantiems nuo daugialypio cheminio jautrumo MCS (angl. multiple chemical sensitivity). Tai patvirtina Bio C.E.Q sertifikatas.

„Almacabio“ yra pirmas švaros priemonių gamintojas, sertifikavęsis pagal griežtus ir skaidrius Bio C.E.Q reikalavimus ekologiškiems produktams (eco-bio compatable). Gamyboje nenaudojamos gyvūninės kilmės medžiagos. Produktai tinka veganams.

Visi „Almacabio“ produktų komponentai suyra per trumpiausią įmanomą laiką. Tausoja aplinką – pakuotes gamina iš dalinai perdirbto plastiko.

Sudėtis

„Almacabio“ pasižymi aukštais skaidrumo standartais – visų gaminio ingredientų pavadinimai tiksliai nurodomi INCI terminais ant pakuotės. Taip elgiasi vos keli ekologiškų švaros priemonių gamintojai. Kiti nurodo tik apibendrintą sudėtį pagal teisės aktų reikalavimus.

Sudėtis (INCI): dipalmoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate, glycerin, lactic acid.

Cheminė sudėtis: 5–15% katijoninių PAM, <5% pieno rūgštis (iš mikrobinių kultūrų).

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Audinių minkštiklis „Bio2“, ekologiškas, 1l Almacabio

Audinių minkštiklis „Bio2“, ekologiškas, 1l Almacabio

Ekologiškas „Almacabio“ skystas audinių minkštiklis „Bio2“. Hipoalerginis. Tinka ir labai jautriems žmonėms, ir kenčiantiems nuo daugialypio cheminio jautrumo MCS

13 other products in the same category: