Vandens minkštiklis 5l, Sonett

Vandens minkštiklis 5l, Sonett

4007547103108

Nauja prekė

In Stock

€ 39,92

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 39 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 39 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už € 0,39.


Apie prekę

„Sonett“ vandens minkštiklis užtikrina optimalų skalbimo priemonių naudojimą. Tik iš natūralių ir gamtinių  medžiagų, be fosfatų ir fosfanatų, be naftos derivatų ir užpildų. Visiškai suyra po panaudojimo.

Paskirtis: kaip priedas į skalbimo miltelius ar skalbimo skystį. „Sonett“ vandens minkštiklį rekomenduojama naudoti skalbiant vidutinio kietumo, kietame ir labai kietame vandenyje. Jo sudėtyje esančios medžiagos suriša kietame vandenyje esančius kalcio ir magnio jonus. Taip suminkštintas vanduo padidina kitų „Sonett“ skalbimo priemonių efektyvumą.

Naudojimas: Dozavimas (4.5 kg skalbimo mašinoms): jeigu vanduo minkštas (iki 8.4 dH) minštiklis nereikalingas. Skalbiant vidutinio minkštumo (8.4-14 dH) vandenyje: 18 g (30 ml) minkštiklio, jeigu skalbiate „Sonett“ skalbimo milteliais; nereikia naudoti skalbiant „Sonett“ skalbimo skysčiais; kietame vandenyje (>14 dH) 36 g (60 ml) – skalbiant milteliais, 30 g (50 ml) skalbiant – skalbimo skysčiais.

Įspėjimai: saugoti nuo vaikų, neįkvėpti dulkių, prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.

Sudėtis

Cheminė sudėtis: >50% ceolitų (suriša kalcio jonus skalbiant aukštoje temp.), 15-30% citratų (suriša kalcio jonus skalbiant žemoje temp.),15-30% soda.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Vandens minkštiklis 5l, Sonett

Vandens minkštiklis 5l, Sonett

„Sonett“ vandens minkštiklis užtikrina optimalų skalbimo priemonių naudojimą.

15 other products in the same category: