Vandens minkštiklis, Sodasan, 750g

Vandens minkštiklis, Sodasan, 750g

401988600060

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

€ 5,30

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 5 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 5 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už € 0,05.


Apie prekę

Šis vandens minkštiklis yra pagamintas iš mineralų ceolitų ir yra skirtas kietam vandeniui (II-IV lygio) minkštinti. Ceolitai sugeria kalcio ir magnio jonus, kurie kietina vandenį ir taip palaiko vandens minkštumą. Be fosfatų, be enzimų, be GMO. Be dažiklių ir konservantų.

Naudojimas: naudokite kartu su Sodasan ar kitokiu muilo pagrindo skalbikliu.

Dozavimas: geriausiems rezultatams pasiekti berkite minkštiklį į skalbimo vandenį prieš pildami skalbiamąsias priemones arba į skalbimo mašiną kartu su skalbikliu į skalbiklio skyrelį.

Vandens kietumo lygiai

Vandens minkštiklio kiekis

1 (minkštas)

2 (vidutinišikai minkštas)

10 ml (1 v. š.)

3 (kietas)

20 ml (2 v. š.)

4 (labai kietas)

30 ml (3 v. š.)

Sudedamosios dalys: 100% ceolitų. Daugiau informacijos rasite: www.sodasan.com

Saugumo instrukcijos: laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis nedelsiant skalaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę ar etiketę.

Gamintojas: SODASAN Wasch- und Reinigunsmittel GmbH, Rudolf Diesel Str. 19, D-26670 Uplengen-Jübberde, Vokietija. Info@sodasan.com, tel. nr.: 0800-7632726.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Vandens minkštiklis, Sodasan, 750g

Vandens minkštiklis, Sodasan, 750g

Sodasan vandens minkštiklis pagamintas iš 100% mineralų ceolitų, kurie yra netirpūs vandenyje. Jie absorbuoja kalcio ir magnio jonus, taip užtikrindami vandens minkštumą. Naudojant Sodasan vadens minkštiklį - ploviklio kiekį galima sumažinti iki minimumo. Produkte nėra fosfatų, kvapiųjų medžiagų, GMO. CO2 neutralus. Dermatologiškai išbandyta. Sertifikuota ECOCERT.

11 other products in the same category: