Augalų priežiūros priemonė „Gamta saugo“, 500 ml "Mėta"

Augalų priežiūros priemonė „Gamta saugo“, 500 ml "Mėta"

4770364043765

Nauja prekė

€ 3,87

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 3 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 3 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už € 0,03.


Apie prekę

Natūrali augalų priežiūros priemonė, biologiškai skaidi, nekenksminga žmogui ir aplinkai. Skirta augalų priežiūrai ir kenkėjų, įskaitant šliužus, žalingo poveikio prevencijai. Pelyno ekstrakto ir gvazdikėlių eterinio aliejaus veikliosios medžiagos stabdo sraigių ir kitų šliužų judėjimo funkcijas.

Rekomenduojama apipurkšti augalus vidutinio dydžio lašeliais 30 cm atstumu nuo viršaus iki apačios, kad visiškai sušlaptų stiebai ir viršutinė  bei apatinė lapų pusė.   Priemonė naudojama visus metus kambario ir lauko augalams  visą vegetacijos laiką,  dar neišryškėjus kenkėjų poveikiui.  Purkšti nevėjuotą dieną, esant ne aukštesnei  kaip +20o C temperatūrai ryte, vakare  arba debesuotą dieną. Apdorojimo periodiškumas – 1 kartas  kas 5-7 dienos.  Maistui augalus galima naudoti po 12 valandų, nuplovus vandeniu.

Sudėtis: karčiojo kiečio (pelyno) vandeninis ekstraktas, žaliasis muilas,  gvazdikėlių eterinis aliejus.

Saugos priemonės: Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Saugoti nuo drėgmės ir saulės šviesos.

Purškiant naudoti darbo drabužius, pirštines ir akinius. Patekus į akis, gerai išplauti tekančiu vandeniu. Jei dirginimas nesiliauja – kreiptis į gydytoją. Patekus ant odos  nuplauti vandeniu. Laikyti temperatūroje nuo +5 – +25o C.

Esant fiziniams pokyčiams, veikliųjų medžiagų ypatybės nesikeičia.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Augalų priežiūros priemonė „Gamta saugo“, 500 ml "Mėta"

Augalų priežiūros priemonė „Gamta saugo“, 500 ml "Mėta"

Natūrali augalų priežiūros priemonė, biologiškai skaidi, nekenksminga žmogui ir aplinkai. 

30 other products in the same category: