Kalkių valiklis, ekologiškas 1l, Sonett

Kalkių valiklis, ekologiškas 1l, Sonett

4007547303041

Nauja prekė

In Stock

€ 7,38

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 7 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 7 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už € 0,07.


Apie prekę

Kalkių valiklis efektyviai pašalina nuolat besikaupiančias kalkių apnašas. Nepraskiestas Sonett kalkių valiklis gali būti naudojamas visur, kur norite išvalyti kalkių apnašas: virtuvėje, vonioje, tualete. Praskiestas - kaitinamas virduliuose, kavos virimo aparatuose, skalbimo mašinose ir indaplovėse sėkmingai išvalo juos nuo kalkių nuosėdų.

Naudojimas: Atsižvelgdami į apnašų kiekį užpilkite ant valomo paviršiaus Sonett kalkių valiklio, palaukite 5-10 min. ir kruopščiai nuskalaukite vandeniu. Pilkite 100 ml Sonett kalkių valiklio ir 400 ml vandens į virdulį. Pakaitinkite iki 60°C temperatūros, palikite 20-30 min. Ir kruopščiai išskalaukite. Įpilkite 200 ml Sonett kalkių valiklio ir 800ml vandens į kavos virimo aparato vandens rezervuarą. Toliau darykite, kaip nurodyta jūsų aparato instrukcijoje. Po nukalkinimo procedūros kavos virimo aparatą būtina perplauti švariu vandeniu. įpilkite 1l Sonett kalkių valiklio tiesiai į tuščią skalbimo mašinos įpilkite 1 l Sonett kalkių valiklio tiesiai į indaplovę ir plaukite ilgiausiu plovimo ciklu. Jeigu tai darysite su indais, prieš tai juos išskalaukite.

Saugumo informacija: Saugoti nuo vaikų!

Sudėtis

Sudėtis: 5-15% rapsų aliejaus muilas, 5-15% cukraus surfaktantai, 5-15% riebiųjų r. alkoholio sulfatai, 1-5% augalinis alkoholis.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Kalkių valiklis, ekologiškas 1l, Sonett

Kalkių valiklis, ekologiškas 1l, Sonett

Kalkių valiklis efektyviai pašalina nuolat besikaupiančias kalkių apnašas.

2 other products in the same category: