Rožių kvapas patalpoms, Sodasan, 200ml

Rožių kvapas patalpoms, Sodasan, 200ml

401988620006

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

€ 14,95

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 14 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 14 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už € 0,14.


Apie prekę

200 ml patalpų kvapo ir 6 medinės lazdelės iš buko

Įkvėpti gamtos naujieji SODASAN SENSES patalpų kvapai siūlo klasikinius aromatus dailiuose elegantiško stiklo buteliukuose. Natūralūs aromatai turi įtakos patalpos orui ir sužadina prisiminimus bei pakylėja jausmus.

Natūralūs SODASAN SENSES aromatai niekada neįkyri, tačiau visuomet yra jaukūs ir švelniai pasklinda po visą patalpą.

Jausmingas ir viliojantis rožių aromatas skleidžia švelnumą ir jaukumą. Balansuojamuoju ir harmoniją atnešančiu poveikiu pasižyminčios rožės užtikrina stiprų pusiausvyros ir harmonijos pojūtį. Sukurkite namuose romantišką atmosferą.

Naudojimas: iš pradžių atsukite medinį kamštelį ir atkimškite buteliuką. Tuomet užsukite kamštelį ir merkite lazdeles į buteliuką. Kai tik lazdelės išmirks kvapioje esencijoje, po patalpą pradės sklisti malonus aromatas.

Pastaba: kuo daugiau lazdelių įmerksite, tuo intensyvesnį aromatą išgausite. Rekomenduojama lazdeles periodiškai apversti, kad pailgintumėte kvapo intensyvumo trukmę. Medinės lazdelės pagamintos tik iš FSC sertifikuotų buko medžių.

Gamintojas: SODASAN Wasch- und Reinigunsmittel GmbH, Rudolf Diesel Str. 19, D-26670 Uplengen-Jübberde, Vokietija.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Rožių kvapas patalpoms, Sodasan, 200ml

Rožių kvapas patalpoms, Sodasan, 200ml

Sodasan Living rožių patalpų kvapo aromatas natūralus, pagamintas tik iš eterinių aliejų. Jausmingas rožių kvapas suteikia minkštumo, jaukumo jausmą. Harmonizojantis ir raminantis kvapo poveikis leidžia pajausti pilnatvę. Susikurkite romantišką kvapą namuose ir leiskite kilniam rožių aromatui sklisti po kambarius.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

25 other products in the same category: