Citrinų kvapo oro gaiviklis, Frishi, 100ml

Citrinų kvapo oro gaiviklis, Frishi, 100ml

540070641103

Nauja prekė

€ 10,30

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 10 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 10 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už € 0,10.


Apie prekę

Kvėpuokite laisviau, atsigaivinkite ir įkvėpkite Frishi – tai harmonija su Jūsų sveiku ir aplinkai draugišku gyvenimo būdu! Frishi oro gaivikliai iš Belgijos veikia be propelento dujų (kaip freonai, propanas, butanas ir kt.), be suslėgto oro – jų sudėtyje yra tik 100 % natūralių augalų eterinių aliejų ir alkoholio.

Frishi veikia principingai – neutralizuoja, bet ne maskuoja blogus kvapus, todėl yra stulbinančiai veiksmingi, pavyzdžiui, cigarečių dūmų kvapas patalpoje dingsta Frishi spustelėjus tik 3 – 4 kartus. Apsimoka naudoti – vieno didelio 100 ml Frishi flakono užtenka apie 900 purškimo kartų.

Visiškai (100 proc.) natūralių eterinių aliejų pagrindu. Veiksmingai neutrali­zuoja kvapus. Be propeleno dujų.

Naudojimas: purkšti bet kurioje patalpoje kaip galima aukščiau. Sugeria blogą kvapą. Niekada nepurkškite virš ar ant baldų, PVC, plastmasės ar organinio stiklo paviršių.

Sudėtis: Eucalyptus globulus, Litsea citrata, Citrus sinensis, alcohol. Eukalipto, tropinės verbenos, apelsinų eteriniai aliejai, alkoholis.

Gamintojas: Biovita nv/sa, Oostkaai 60, 8900 leper, Belgija.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Citrinų kvapo oro gaiviklis, Frishi, 100ml

Citrinų kvapo oro gaiviklis, Frishi, 100ml

Veiksmingai neutrali­zuoja kvapus

Priedai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

10 other products in the same category: