GERA AURA kvapni dulksna, BIOCOS

GERA AURA kvapni dulksna, BIOCOS

BA0012-250

Nauja prekė

€ 9,90

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 9 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 9 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už € 0,09.


Apie prekę

ORO GAIVIKLIS – GERA AURA. Kai norisi vidinės ramybės, atsipalaiduoti. Taip pat galima kvėpinti patalpas esant liūdesiui, nerimui ir dvasiniam negatyvumui. Frankincenso ir bergamočių sinergija turi nepaprastai žavų, šviežią, citrusinį kvapą, kurį mėgsta beveik visi.

Ši kvapų kompozicija padės atsipalaiduoti ir atitrūkti nuo kasdieninių rūpesčių. Subtilus ir neerzinantis aromatas, puikiai tiks išrankiems ir jautriems kvapams asmenims. Suteikia ramybės pojūtį, palengvina santykius, padeda išvengti konfliktų, lengviau išgyventi nesėkmes. Kai reikia nusiraminimo, bet svarbu palaikyti tonusą.

NAUDOJIMAS: purškite patalpas, minkštų baldų paviršius, kilimus, užuolaidas, patalynę ar kitus tekstilės gaminius. Nenaudokite ant šviesių paviršių. Išbandykite ant mažo ploto.

Svarbi informacija! oro gaiviklis nėra namų kvapas. Oro gaiviklių skleidžiamas aromatas išlieka trumpai, kadangi juose nėra jokių sintetinių kvapų stabilizatorių ir fiksatorių. Norint šiek tiek ilgiau jausti aromatą, reikia purkšti ant tekstilinių paviršių (ne šviesių! Ir būtinai pabandykite ant mažo plotelio). 

Oro gaiviklius kūrėme naudodami 100% natūralius eterinius aliejus, todėl tai ne tik kvapnaus skysčio buteliukas, tačiau ir aromaterapinis gaminys. Eterinių aliejų kompozicijos kuriamos atsižvelgiant į eterinių aliejų chemines bei aromaterapines savybes, pagrįstas aromaterapeutų rekomendacijomis bei tyrimais. Eteriniai aliejai mišiniuose papildo vienas kitą bei veikia sinergiškai. Mišiniuose naudojami tik natūralūs aukščiausios kokybės gryni eteriniai aliejai, suteikiantys galimybę mėgauti aromaterapijos poveikiu.

Kuomet mūsų klientai testuoja šiuos gaminius, pasklidusios ore gaiviklių molekulės sukelia šypsenas ir vien tik teigiamas emocijas!

Šie išskirtiniai gaminiai atitinka visas BIOCOS academy deklaruojamas vertybes:

Gaminiuose nenaudojame gyvulinės kilmės ingredientų;

Gaminiuose nenaudojame sintetinių ingredientų;

Gaminiai supakuoti į lengvai perdirbamą plastiko tarą – PET;

Tausojame gamtą: panaudotą tuščią oro gaiviklių tarą priimame iš klientų atgal ir panaudojame pakartotinai.

Talpa 100

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

GERA AURA kvapni dulksna, BIOCOS

GERA AURA kvapni dulksna, BIOCOS

Oro gaiviklis - natūrali priemonė, turinti kvapus neutralizuojančių ir orą valančių savybių. GERA AURA padės pasiekti vidinę ramybę ir suteiks subtilų frankincenso ir bergamotės aromatą.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

28 other products in the same category: