Plaukų dažai "Henna Black", Logona, 100g

Plaukų dažai "Henna Black", Logona, 100g

4017645009684

Nauja prekė

€ 9,85

Apie prekę

Jau beveik 30 metų Logona džiugina daugybę moterų visame pasaulyje kvapą gniaužiančiomis spalvomis ir žvilgančiais plaukais. Šios moterys dažo savo plaukus augalinės kilmės dažais. Tai yra tikra gamtos dovana – visiškai natūrali sudėtis ir lengvas dažų paruošimas naudojimui namų sąlygomis. Logona Herbal Hair Colors siūlo atspalvius pradedant nuo šviesios auksinės blondinės iki sodriai rudos. Į dažų sudėtį įeinančios žolelės ir augalai (sertifikuota ekologiška chna, riešutų kevalai, šaltalankiai, cinamonas, indigo, kava, rabarbaras, ciberžolė, burokėliai bei plaukus drėkinantys kviečių proteinai ir simondsijų aliejus) rūpinasi plaukais ir galvos oda.

Logona plaukų dažai buvo specialiai sukurti naudojimui namų sąlygomis – viskas, ką tereikia padaryti, tai sumaišyti miltelius su karštu vandeniu (kava, arbata, vynu) ir tepti ant švarių plaukų. Egzistuoja ir kitokie dažai – kreminiai. Jais ypač patogu dažyti plaukų šaknis, kadangi jie paruošti naudoti tiesiai iš tūbelės. Svarbu paminėti, jog vieni dažų atspalviai gali būti sėkmingai maišomi su kitais, šitaip išgaunant unikalias ir sodrias spalvas.

Taigi, kuo ypatingas Logona augalinių dažų poveikis Jūsų plaukams?

1. Visų pirma, dažai chemiškai nereaguoja su Jūsų natūralia plaukų spalva

2. Augaliniai pigmentai „prisiklijuoja" prie plauko paviršiaus ir padengia jį tarsi apsaugine glazūra

3. Taip Jūsų plaukai tampa žvilgantys, sveiki, jų struktūra yra sustiprinama, o paviršius - sušvelninamas

Rudiems/tamsiai rudiems plaukams

Šie visiškai natūralūs plaukų dažai aplink kiekvieną plauką suformuoja individualų spalvos sluoksnį, juos stiprindami ir suteikdami blizgesio. Tik chna ir kitų augalų, tokių kaip graikinių riešutų kevaliukų ar burokėlių, pagalba yra nudažomi plaukai. Sudėtyje esantys augaliniai kondicionieriai padaro plaukus sveikesnius bei palengvina iššukavimą. Priklausomai nuo Jūsų dabartinės plaukų spalvos gauta spalva bus panaši į tas, kurios nurodytos ant pakuotės.

  • BDIH sertifikuota priemonė
  • Neturi sintetinių konservantų ir dažomųjų medžiagų.

 

Gamintojas: LOGONA Naturkosmetik Hans Hansel GmbH, zur Krauterwiese, 31020 Salzhemmendorf.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Plaukų dažai "Henna Black", Logona, 100g

Plaukų dažai "Henna Black", Logona, 100g

Natūralūs plaukų dažai rudiems/tamsiai rudiems plaukams

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

19 other products in the same category: