Indaplovių priemonė bekvapė - 38 plovimams, Earth Friendly Products, 950ml

Indaplovių priemonė bekvapė - 38 plovimams, Earth Friendly Products, 950ml

749174397546

Nauja prekė

€ 9,00

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 9 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 9 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už € 0,09.


Apie prekę

Produktas sertifikuotas „ECO Control“, pagamintas tik iš augalinio pagrindo komponentų, bekvapis, todėl puikiai tiks kvapams jautriems žmonėms. Efektyviai pašalina nešvarumus bei riebalus nuo indų. Sudėtyje jau yra skalavimo priemonė, todėl ši papildomai nereikalinga. Veiksmingai plauna įvairaus kietumo vandenyje.

Naudojimas: naudoti 25ml gelio standartiniam plovimui (vidutiniškai nešvariems indams pilnai pakrautoje 12 komplektų skirtai indaplovei). Išspauskite į dozavimo stalčiuką ir jį uždarykite. Įjunkite pasirinktą programą. Geriausiam rezultatui pasiekti, prieš talpinant į indaplovę, nuplaukite nuo indų maisto likučius. Indus talpinkite pagal gamintojo nurodymus, paliekant pakankamai erdvės tarp jų. Neperkraukite indaplovės.

 Sudėtis: vanduo, natrio citratas (augalinis vandens minkštiklis), augalinės kilmės PAM (<5% nejoninių), citrinos rūgštis (pH sureguliavimui), ksantano guma (maistinis tirštiklis), fermentų mišinys (proteazė, amilazė) (nešvarumų valiklis), kalio sorbatas (maistinis konservantas).

Įspėjimas! Dirgina akis. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Kenksmingas prarijus. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę ar etiketę. Saugoti nuo vaikų.

Gamintojas: Earth Friendly Products, www.ecos.com Kilmės šalis: JAV

Tinka naudoti 2 metus nuo pagamino datos: žiūrėti pakuotės viršuje, šifruojama MM/MM/DD, toliau seka partijos numeris.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Indaplovių priemonė bekvapė - 38 plovimams, Earth Friendly Products, 950ml

Indaplovių priemonė bekvapė - 38 plovimams, Earth Friendly Products, 950ml

Bekvapis, todėl puikiai tiks kvapams jautriems žmonėms. Efektyviai pašalina nešvarumus bei riebalus nuo indų. Sudėtyje jau yra skalavimo priemonė, todėl ši papildomai nereikalinga.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

4 other products in the same category: