Indų plovimo gelis indaplovėms, EDL Nature, 1l

Indų plovimo gelis indaplovėms, EDL Nature, 1l

353839452082

Nauja prekė

€ 12,90

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 12 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 12 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už € 0,12.


Apie prekę

Naudojimas: prieš naudojimą apverskite butelį dugnu į viršų 2 kartus. 1 kamštelis = 30 ml. Nedėkite į indaplovę trapių ir lengvai pažeidžiamų indų (senovinio porceliano, krištolo, medinių, raginių ir žalvarinių indų). Tausodami aplinką, plaukite indus pripildę pilną indaplovę, rinkdamiesi plovimą žemoje temperatūroje ir laikydamiesi ploviklio dozavimo instrukcijų.

Sudedamosios dalys: <5% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (iš cukranendrių ir alyvpalmių), eterinis pipirmėčių aliejus*. Taip pat sudėtyje yra vandens, izoliatų, karbonatinių druskų, glikolio rūgšties, tirpiklių, viskozantų. *0,1% sudedamųjų dalių yra iš ekologiių ūkių. 89% sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės. Sertifikuota ECOCERT Greenlife.

Dėmesio: gali stipriai pažeisti akis ir odą. Gali sukelti alerginę reakciją. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Patekus į akis: kruopščiai skalaukite akis keletą minučių. Išsiimkite kontaktinius lęšius, jeigu jie lengvai išsiima. Skalaukite akis ir toliau. Jeigu tęsiasi akių sudirgimas, pasikonsultuokite su gydytoju. Patekus ant odos: nuplaukite muilu ir vandeniu. Jeigu oda sudirgo, pasikonsultuokite su gydytoju. Jeigu kreipsitės į gydytoją, parodykite jam šią pakuotę ar etiketę.

Gamintojas Comptoir des Lys, 49360 Somloire, Prancūzija. 

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Indų plovimo gelis indaplovėms, EDL Nature, 1l

Indų plovimo gelis indaplovėms, EDL Nature, 1l

3 other products in the same category: